Turcoin ne kadar? Sahibi şok açıklamada bulundu

Turcoin ne kadar? Sahibi şok açıklamada bulundu
tarihinde eklendi, 511 kez okundu.

Turcoin ne kadar? Sahibi şok açıklamada bulundu! Yerli Kripto Para birimimiz olarak çıkan ve sadece satış aşamasını bekleyen Turcoin ne kadar? olarak çıkacak ve turcoin ne zaman çıkacak? bunun hakkında sizlere bilgilendirme yapacağım. Birde turcoin nasıl alınır? ve fiyatı hakkında detaylı bilgiler sunacağım. Öncelikle de yazıma turcoin nedir diyerek başlayacağım. Ama kısa bir konuya değinip sonra yazıma geçeceğim. Arkadaşlar yerli kripto para olarak birde Borsa İstanbul BistCoin adında para birimi çıkaracağını duyurdu fakat henüz daha piyasaya sürmediler.

Turcoin nedir? Turcoin arkadaşlar bir girişimcinin yapmış olduğu kripto paradır. Yani Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi anlık işlemlere ve sanal olarak kullandığımız para aktarımlarının yapılmasını sağlayan Para birimi turcoindir. Bu sayede ülkemizden yerli bir Blockhain zinciri ile alışveriş yapabileceğiz. Bu da bizim öncü para birimimiz olacak coinler dendir. Yatırımlar ülke içinde Turcoin sistemine akabilir. Tıpkı üretimi de Bitcoin ve diğer coinler gibi üst düzey bilgisayarlar ile yapılmaktadır. Bunun içinde sahibi iki fabrika kurmuş aralıksız üretime başlamıştır.

Turcoin Ne Zaman çıkacak?

Turcoin 31 ocak 2018 tarihinde Hipper A.Ş tarafından piyasaya sürülecektir. Hipper firması tarafından üretilecektir. Bu tarihte lansmanı gerçekleşecek olan kripto para birimi en kısa sürede satışına başlayacaktır. Öncelik olarak lansman hedeflerini belirten Hipper AŞ. daha sonra hemen piyasaya gireceklerini açıkladı. Bundan sonra da artık Coin Borsaları ile anlaşacaklarını tahmin ediyoruz.

Turcoin Ne Kadar?

Yerli Kripto para birimimiz şu anda işleme açık olmadığı için yapılacak yatırımlarla değer artıracaktır. Sistem henüz aktif olmadığı için belli bir fiyat veremiyoruz. Ama yatırımlar için açık olan sisteme isterseniz 1 Turcoin karşılığında 100 Dolar yatırabiliyorsunuz. Yani bu bir nevi destek olarak adı konulabilir. Yani gelelim asıl konumuza Turcoin Ne Kadar sorusuna Yönetim kurulu başkanı Sadun Kaya’nın cevabı enteresan oldu. “Benim Kripto paramda kaybetmek yok 1 Turcoin 100 doların altına düşmeyecek” dedi. Buradan da gündemimize şu konu hemen geliyor. Hangi para 100 doların üstünde çıkış yapmış ki Turcoin de çıksın. yarın dolar beklersek de krş bile etmez ise o zaman ne olacak diye sorarlar. O zaman nasıl olur bilinmez.

Türk Yazılımcı mühendisler tarafından oluşturulan bu kripto Para ne zaman satışa çıkarsa o zaman belli olacaktır. Önemli olan Sadun Kaya’nın dediği değil Global borsa da kaç krş çıkacağı ve ne zaman  işleme başlayacağıdır. Bu yüzden de kimse çıkışını tamamlamayan bu Coine parasını servetini bağlamasın. Ne zaman ki çıkışını tamamlar. Global bazda bir değer kazanır o zaman işte yatırım yapmaya başlayın. Yani örneklerini çok gördük. Bir ay sürmeden kapanan Coinler oldu. Sanırım yerli coinimiz de bu yaşanmayacaktır.  çünkü yatırım ve reklam harcamaları çok olan bu şirket adından söz ettirdi. Sadece çıkışını bekleyin akıbeti belli olsun yatırım yapmaya başlayın. Turcoin satın al demeye o zaman başlarız.

Turcoin Nasıl Satın alabiliriz?

Henüz alım ve satıma başlamamış olduğunu belirterek diyeceklerim şudur ki turcoin.com adresinden her zaman alım satım veya deste sağlayabilirsiniz. Bu yüzden de Turcoin Satın al deyince hemen hemen her aramada Tucoin in kendi sitesi size yol göstermektedir. Hippe AŞ. nin piyasaya çıkardığı Tucoin umarım bizlere zararlar yaşatmaz. Bitcoin ve diğer Altcoinler gibi iniş çıkışlar yaşatarak zarar kimsenin girmesine sebep olmaz.

Bu arada firmanın adını kötü reklam yapmak ve ismine leke vurmak isteyenlerin ise Arkasında sadet zinciri var  diye yalan iddialar attığını duyduk diyen Kaya bunun için ise adımızı lekelemeye çalışıyorlar. Mahkemeye başvurduk. Arkasından gideceğiz. Bu iddialar asılsız ve yalandır. Bizi bu yoldan döndürmeye çalışıyorlar. Başaramayacaklar. Diyerek sözlerini sonlandırdı.

Sizler de kripto paralar hakkında merak ettikleriniz var ise benim buradaki yazılarıma bakabilirler. Buradan edindiğiniz bilgiler ile Kripto Paralar hakkındaki bilinmesi gerekenleri öğrenmiş olursunuz. Bu gün sizlere Turcoin nedir? Turcoin ne kadar? Turcoin ne zaman çıkacak? Turcoin Satın alma hakkında ve coinin çıkış aşaması hakkında bilgiler verdim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git