Sony Xperia XZ Pro Amiral Gemisi Telefon Olacak

Sony Xperia XZ Pro Amiral Gemisi Telefon Olacak
tarihinde eklendi, 257 kez okundu.

Sony Xperia XZ Pro Amiral Gemisi Telefon Olacak ve bu telefonlar bir hayli satış gerçekleştirecek deniliyor. Telefonun tasarımına ve görünüşüne bakınca gerçekten de telefon kendisini belli ediyor. 26 şubatta tanıtacağı Sony Xperia XZ Pro yu etkinlikte sergileyecek olan Sony üst segment akıllı telefonu boşluğunu bu telefonlar dolduracaktır. Teknolojinin bir hayli hızlı gelişmesinden dolayı amiral gemisi ile bu teknolojiyi yakalamaya çalışmıştır. Öneri Yazım İphone 7 almak için fırsat geldi’Xperia XZ Pro Özellikleri:

 • Android Nougat
 • Sanapdragon 845 işlemc,
 • 6 GB RAM
 • 4K çözünürlük
 • 5,7 inçlik ekran
 • 128 GB Dahili depolama
 • 3.420 mAh batarya gücü
 • 18 arka kamera
 • 13 selfie kamera
 • Renk seçenekleri i beyaz ve siyah

Xperia XZ Pro Fiyatı Ne Kadar olacak ?

Sony Xperia XZ Pro fiyatı ise 950 Dolar olacağı bunun ülkemizde ise yaklaşık 3.500- 4.000 TL arasında olacağı söyleniyor. Bunun için ise bekleyip görmek daha uygun olacaktır. Bu haberimizi söylentiler ışığında yazmaktayız. Bu yüzden  resmi tanıtım ve resmi fiyatları ortaya çıkana kadar net fiyat hakkında sadece söylentiyi kullanmış olacağız. Yani bu fiyatta amiral gemisi bir akıllı telefon için uygun fiyat diyebilirim. Sebebi ise bir çok amiral gemisi telefon şu anda o fiyat aralığında satılmaktadır. Bu yüzden rakamlar uygun görünmektedir.

SitemdeTeknoloji haberleri yapmaya devam edeceğim. Bu arada yerli otomobil son durumu hakkında yeni söylentiler var onları da sizlere yazacağım. Sony için yaptığımız bu haberden sonra gelişmeleri de sizlerle paylaşacağım. Umarım Sony Xperia XZ Pro akıllı telefonunu sevmiştirsiniz. Ben sevdim özellikler de gayet güzel görünüyor. Bu yüzden tutulan bir telefon olabilir. Satışları da iyi derecede olabilir. Bende bu özellikte bir telefon alacak olursam eğer seçimim kesinlikle Sony olacaktır.

Sony Xperia XZ Pro Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Bu telefon kesinklikle yaza çıkmadan çıkması gerekiyor. Satışlarda Samsung ve iPhone un gerisine düşen ve araya bir çok Android özellikli telefon serilerinin girmesinden sonra da Sony bu hamleyi yapmak zorunda kaldı. Yani bunu kesinlikle yaza çıkmadan piyasaya sürmesi gerekiyor. Benim tahminim 26 Şubatta tanıtımını yapacaksa Nisan itibariyle de satışa sunacaktır. Yani 10 Nisan 2018 tarihinde raflarda görebiliriz. Sizce Sony’nin Telefonu Xperia XZ Pro nasıl?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git