Mercedes GLC süper görünüyor

Mercedes GLC süper görünüyor
tarihinde eklendi, 287 kez okundu.

Mercedes GLC süper görünüyor Reklamın birisinde gördüm. Gerçekten bakma isteği duydum. Reklam tıkladım. Mercedesin yaptığı arabaları genelde beğeniyorum. Bunu da çok beğendim. Gerçekten Mercedes GLC harika bir araç olmuş.

Sizlere böyle araba yazıları yazmayı çok sevdiğimi demiştim. Bu yüksek ve spor araçlarını sevdiğimi de demiştim.Hattan Lamborghini Urus arabasının inceleme yazısını yazmıştım.  Orada de demiştim sizlere o da spor ve gerçekten yüksek ve kaliteli bir araçtı. Tabi parası da ona nazaran aynı derecede fazla idi. Birde isim Lamborghini olunca işler değişiyor tabi..  Bu arada Mercedes LGC de isim sahibi olduğu için bu günde sizlere bu aracı neden sevdiğimi anlatacağım.

Spor arabalar ve spor artı yüksek araçlar daha çok ilgini çekiyor. Bu yüzden gördüğüm araçları yazıyorum. Onlarla alakalı da yazılar yazıyorum. Renk seçenekleri ve resimler paylaşıyorum. Birde dedim ya ben Mercedes hayranı olduğum için biraz da merak olduğu için bu yazıyı yazdım.  Özelliklerini filan çok anlamam ama sizlere bu serinin beğendiğim yanlarını yazabilirim.

Bir çok serisi olan Mercedesn GLc coupe serisini özellikle beğendim. O daha yere yatık. Spor yüksek ama orta seviyede olan bu seri çok tarz görünüyor. Özellikle de o fotoğrafın sizlerle paylaşmak istiyorum.

Mercedes GLC Renk ve Serileri

Dediğim seri üsteki beyaz ve mavi Mercedesin olduğu seridir sizce de harika değil mi? Alttakileri de güzel ama ben bu yukardakilerinin hayranı oldum.  İnşallah ilerleyen süreçte almak nasip olurherkese diyorum.

Son olarak da sizlere Mercedes GLC nin tanıtım videosunu paylaşacağım. O videoyu izleyelim aracı neden sevdiğimi o zaman anlayacaksınız.

Bu yukarıdaki videosu GLC düz olan serisiydi. Birde bunun cupe serisinin videosunu yayınlayacağım.  Şimdi de ona bakalım. Sizlere sorun olacak sizce GLC mi yoksa GLC Coupe serisi mi daha güzel ve tarz onu yorum ksımına yazmayı unutmayınız?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git