Mandalinacı Veysel Mutlu vay delikanlı gönlüm vay klibi ile 5 milyon izlendi

Mandalinacı Veysel Mutlu vay delikanlı gönlüm vay klibi ile 5 milyon izlendi
tarihinde eklendi, 269 kez okundu.

Mandalinacı Veysel Mutlu vay delikanlı gönlüm vay klibi ile 5 milyon izlendi Geçtiğimiz ayda pazarda mandalinacının söylediği türkü videoya çekilmiş ve habersizce paylaşılmıştı. Bunun sosyal medyada paylaşılması üzerine bir hayli kitleye ulaşmıştı. Mandalinacı Veysel Mutlu vay delikanlı gönlüm vay klibi Bu süreci iyi şekilde kullanan Veysel Mutlu klip hazırlıklarına başlamıştı. Gerekli izinleri aldıktan sonra da buna güzel bir klip yapma hazırlıklarına başladı. YouTube dünyasına bu şekilde giren ve devamını da Youtube den devam edecek olan Veysel Mutlu bizlere daha iyi klipler çıkarabilir.Benim beğendiğim bir karakter oldu. Bilmem siz beğendiniz mi? yani bir mandalinacı dediklerinde aklıma gelen birisi oldu diyerek detaylara geçiyorum.

Bu hazırlıklar devam ederken de  Beyaz Show ekranlarına çıkan Veysel Mutlu orada sevenleriyle buluştu. Kısa sürede şöhret olan ve bu şöhretini devam ettirmeyi amaçlayan Mutlu yeni klip çekerek kısa sürede 5 . milyon sınırına yaklaştı. Şu anda 4. milyon dan yukarı çıkan Mandalinacı Veysel Mutlu vay delikanlı gönlüm vay klibi yarına kadar 5 Milyonu geçer gözüyle bakılıyor. Şu anda trend videolarda birinci sırada olan bu klip güzel bir çalışma olmuş. Bunun içinde Veysel mutlu yu ve ona klip çeken Prodüktörü tebrik  ediyoruz. Umarız bu başlangıç olur. Çünkü bunu yakalamak mesele olduğu gibi devam ettirmek ise ayrı bir mesele diyebiliriz.

Veysel Mutlu Vay delikanlı gönlüm vay klibini hemen aşağıda paylaşıyorum. Klip nasıl olmuş yorumlarınızı da hemen alta bekliyorum. Umarım devamı gelecek videoları klipleri de beklemedeyiz. Klibin altına ise gülünç anılırla dolu Beyaz Show programına katılan Veysel Mutlunun videosu yer almaktadır. Onun da altında ise Veysel Mutlunun meşhur olmasını sağlayan Video klipler yer alacaktır. Umarım beğeniriz. Bu Arada YouTuber olmak için yeni bir proje gelecek mi sizlerin bu konu hakkındaki düşüncelerinizi de merak ediyorum. Bu arada Türk YouTuberlar ne kadar kazanıyor bakmayı unutmayınız.

Vay delikanlı gönlüm vay klibi sizlerle;

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git