Ethereum Nereden Alınır?

Ethereum Nereden Alınır?
tarihinde eklendi, 319 kez okundu.

Ethereum Nereden Alınır? Değişen çağımızda ve ilerleyen yılların parası olan kripto para artık neredeyse her sitede satımı mevcuttur. Ethereum Nereden Alınır? Fakat her siteye güvenmemek gerekiyor. Çünkü sonucu her zaman mutlu olmayabilir. Ethreum satma çerçevesindeki türlü dolandırıcılıklar artık aldı başını gitti. ‘nerden ethereum almalıyım ?’’ sorusu artık her coin rehberinde sorulmaktadır. Bugün de bu konuyu ele alacağız, bu konu hakkında sizlere tarafsız bir şekilde bilgi vereceğiz.

Ehtereum Alırken Hangi Siteyi Seçmeliyim

Öncelikle Ethereum alırken nasıl alacağınızı belirlemelisiniz. Bu konuda 2 seçenek vardır:

1. Türkiye’ deki bazı sitelerden Bitcoin alıp bunu yabancı ülkelerdeki kripto para borsasındaki cüzdanınıza aktarıp bunu orda Ethereum’ a çevirmek
2. Türkiye’ de de meşhur olan Ethereum artık Türkiye kripto para borsasına girdi ve doğrudan satışı başladı. Bu siteleri kullanarak hesabınıza para yatırıp bu paralarla Ethereum alabilirsiniz.

Bu yollardan birini belirledikten sonra ne kadar yatırım yapacağınız belirlemede sıra. Kişinin kendi analizleri ve tahminleri sonucunda Ethereum’ a yatıracağı miktarı seçtikten sonra sıra alınacak siteye geldi. Bunu belirlerken eğer önceden memnun kaldığımız bir site varsa tavsiyemiz gene o siteyi kullanmanız olacaktır. Ama eğer kripto para borsasına hiç para yatırmadıysanız internette ufak bir araştırma yapmalısınız. Belirli siteleri belirlemeli ve bu siteleri kullanan kişilerin yorumlarına bakmalıyız. Site hakkında en doğru fikre sahip olabiliriz. Daha sonra da üye olup gönül rahatlığıyla Ethereum’ a yatırım yapabilirsiniz.

Bizim nacizane tavsiyemiz Ethereum alırken nasıl alınacağı hakkında bahsettiğimiz yollardan 2.sidir. Çünkü transferler sırasında her siteyi tek tek araştırıp güvenmek zordur. Ayrıca bu işlemler sırasında tonlarca komisyon ödeyeceksiniz. Fazladan para ödemeyi kimse istemez. Bu yüzden 2. Siteyi öneriyorum. Site olarak da birbirine benzer çok site bulunmaktadır ama bizim tavsiyemiz Btc Türk’ dür. Hızlı hizmetinin yanı sıra güvenilir olması da Ethereum alım satımı yaparken güvenli bir ortam oluşturmaktadır. Sizin dışınızdaki kimse ne işlemleri yaptığınızı göremez ya da müdahale edemez. Kendimin de kullandığı bu site hakkındaki görüşlerim bunlardır. Makalemizin sonuna gelirken Ethereum alımı yapacağınız sitenin size şans getirmesi dileklerimi iletiyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git