Ethereum Coin Yükselişte

Ethereum Coin Yükselişte
tarihinde eklendi, 242 kez okundu.

Ethereum Coin Yükselişte Ethereum Coin artık ülkemizde 3.500 tlnin üzerine çıktı yani Ethereum coin in yeni rekoru 1.000 doların üstüne çıkması oldu. Evet yanlış duymadınız. Ethereum Coin yükselişte. Yeni rekor gelen Ethereum Bitcoin in artmasından sonra kendisi de artmaya başladı. Ripple ve Ethereum bu coinler işlem hacmi olarak 2. Sırayı arada bir değişiyorla

Bitcoinden sonra Ethereum iki hafta öncesine kadar ikinci sırada iken yakın zamanda Ripple işlem hacmi olarak ikinci sırayı almıştı. Bundan sonra Ethereum fiyat kıpırdaması yapmıştı. Ama akıbeti yükseliş olacağını yatırımcılar anlamasa da hızlıca artarak 1.000 doların üstüne çıktı.

Ethereum Neden Yükselişte

Ethereum kripto para ve coin olarak en yüksek değere sahip 2. Güvenilir para diyebilirim. Güvenilir diyorum. Çünkü diğer coinlerden yüksek olanları mevcut. Dash mesela 1.256 dolar seviyesinde. Yada Bitcoin Cash var o da 2.775 dolar civarında. Ama bunların yatırımları az olduğu için değer olarak yüksek olsalar da bir nevi hala tedirgin ediyor. Yatırımcılar bunu bu şekilde öngörüyor.

Tabi yatırımlarınızı daima bir kaç ayrı coine bölün. En güvendiğinize %50 diğerlerini 20 şer oranla böşün. Hiç armasını düşünmediğiniz değeri düşük olan Coine ise %10 paranızı yatırın. Bazen kazancı o coinler sağlamaktadır. Yani kendinize bir kurban seçin. Bende yakında o kurbanı seçip yatırım yapacağım.

Şunu belirteyim yakında BistCoin çıkarsa ilk alacağım yerli Kripto para olacaktır. Paramın yettiği kadar almayı düşünüyorum. Bu yüzden de sizlere tavsiyem şudur. İlk çıkınca çok uygun fiyata çıkacak olan BistCoin yerli kripto coini bir hayli almanızı tavsiye ediyorum. Aldığınız 3-5 krşa yakında yada bir iki sene sonra 40-50 dolara satabilirsiniz. Olmayacak diye bir şey yok. Yani bitcoin o fiyatlara nasıl çıktı. İlk başta o da doların 80 katı daha düşük fiyattaydı.

Ethereum Git Gider Artıyor!

Biranda artan ve bin dolarlara çıkan ardından 10 bin barajını geçen bir coin oldu. Neden bist coin de bu fiyatlara çıkmasın. Ethereum coin de bu fiyatlara nereden geldi. Yani sizlere diyeceğim şudur. Ben alacağım BistCoin çıkınca siz de alın. Ama hemen satmayı aklınızdan geçirmeyin. Sebebi ise ileri zamana yatırım olsun. Yani o parayı unutacağınız bir para sayın. İlerleyen zamanda hatırlarsınız. O zaman hatırı sayılır bir coin fiyatına çıkmış sizi belki de milyoner yapmış bir para olabilir.

Neyse sözlerimi Ethereum Coin ile devam ettireceğim. Medya bu coinlerde en büyük güç diyebilirim.  Medya bu ara Ethereum için oynarsa büyük artış geliyor diyebilirim. Yani biraz bu coinlerde olay medya sektörü ile manipülasyona uğratılıyor. Daha sonra artış veya azalışı bunlar sağlıyor diyebilirim. Uluslararası bir medya kanalı ne haber yaparsa herkes aynı haberi yaparak değer kaybı yada değer artışı yapabiliyorlar. Bu yüzden bu ara  Ethereum Coin  gündeme geldi. Bu artılı alabilir. Yatırımlarınızı buna yapın. Haberimizin de başlığı gibi Ethereum Yükselişte yatırımlarınızın bir kısmını Ethereum’a kaydırabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git