Ethereum Coin Nasıl Alınır?

Ethereum Coin Nasıl Alınır?
tarihinde eklendi, 234 kez okundu.

Ethereum Coin Nasıl Alınır? Satımı nasıl yapılır? Sizlere onu anlatacağım. Ethereum coin dağıtılmış uygulama platformunun çalıştırılması için gerekli bir unsurdur. Platform müşterileri tarafından talep edilen işlemleri gerçekleştiren makinelere yapılan bir ödeme şeklidir. Başka bir deyişle, eter, geliştiricilerin kaliteli uygulamalar (zahmetli kod maliyetleri) yazmalarını ve işlem ağının sağlıklı kaldıklarının kontrolünü sağlamak için teşvik eder. Ethereum günümüzde Bitcoin’in kardeşi olarak nitelendirilse 2017 son aylarında değerini oldukça yükseltmiş ve artık başlı başına farklı bir platform haline gelmiştir. Bu nedenle kullanıcılar ve yatırımcılar bu konuda Ethereum nereden satın alınır sorusuna cevap aramaya başlamıştır. Bitcoin kripto para piyasasında en yüksek değerde işlem gören birim olsa da en yakın takipçisi olan Ethereum için ABD dışında dünyanın tüm ülkelerinde rahatlıkla işlem yapılabilir.

CEX.IO Ethereum Satın Almak

Kripto para birimiethereumcoin’ikredi kartı ile satın almak, kripto para kazanmanın en popüler yollarından biri haline geldi. Dünya üzerinde yaygın olarak kullanılan sitelerden biri olanCEX.IO müşterilerine platformda Ethereum alıp satmak için çeşitli seçenekler sunuyor. Bir kimlik belgesi doğrulama işleminden geçtikten sonra, izin verilen herhangi bir ödeme yöntemini kullanarak fonları satın alabilir veya satabilirsiniz.

Kullanıcıların Ethereum’u bankamatik kartı veya başka herhangi bir kart türü ile satın almak isteyip istemeseler de, fonların güvende olduğundan ve işlemin sorunsuzca gerçekleşeceğinden emin olabilirler. Göz önüne alınması gereken bazı noktalar şunlardır:

• Visa ile kripto paraları ödeyen MasterCard, CEX.IO ile diğer çevrimiçi satın alma işlemlerine benzer.

• Kartın adını, kart numarasını, son kullanma tarihini ve CVV kodunu içeren kart bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

• Kartınız doğrulandıktan sonra, satın alım işlemini tamamlamak neredeyse gerçekleşmiştir.

• Dolayısıyla, ETH satın almak için herhangi bir bilgiye ya da beceriye ihtiyaç duymazsınız.
Exchange’de Hesap Oluşturma

Son Sözlerim:

Ethereum Coin Nasıl Alınır öğrenmiş olduk. Umarım faydası olmuştur. Diğer kripto para birimleri gibi, Ethereum çevrimiçi bir borsa ağı aracılığıyla satın alınmalı ve satılmalıdır. Mevcut ve çok saygın kabul edilen bu servislerden bazıları vardır. En popüler olanları arasında Coinbase, Kraken, Bitstamp ve İkizler bulunur. Ethereum’u ticarete başlamadan önce bir Exchange seçip bir hesap oluşturmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git