Ethereum Coin Fiyatı

Ethereum Coin Fiyatı
tarihinde eklendi, 219 kez okundu.

Ethereum Coin Fiyatı Son zamanlarda yaygınlaşan bir yatırım aracı olan kripto paralar döviz, altın ,hisse ,toprak gibi yatırım geleneğini hızlı bir şekilde geride bıraktı. Bu yatırımlardan istenen kazancın sağlanması için 1-2 ay, 1-2 yıl ve hatta senelerce beklemek yatırım yapan kişinin canını hayli sıkmaktaydı. Bunlara tepki olarak ortaya çıkan kripto paralarda göz açıp kapayıncaya kadar, saniyeler içinde fiyatı beklenmedik bir şekilde değişmektedir. Ethereum Almak Mantıklı mı?

Belirli kriterle göre ve son zamanlardaki getirdiği kazanca göre popüler olan bazı kripto paraların günümüzdeki en yaygın ve en popüleri tabi ki de Ethereum’ dur. Son yıllarda büyük çıış yapan Ethereum, ulaştığı seviye itibariyle kurucularını bile şaşırtmaktadır. İlk çıktığı zamanlarda 8 dolar seviyelerinde bulunan Ethereum fiyatı günümüzde 1.126,21 dolara kadar ulaşmıştır.

Ethereum Coin Fiyatı Artacak Mı?

Bu çıkışı ile gündemde 1.sırada yer alan Ethereum akıllarda bir soruya neden oldu ‘’Daha çok artacak mı?’’. Bu soru kimilerine göre evet, altında yatan teknoloji ve güvenlik sistemi çok gelişmiş ve ayrıca işlem süresi Bitcoin’ e kıyasla çok daha kısa bundan dolayı daha da artacak; kimilerine göre ise hayır, yerini daha yeni teknolojik altyapı ve güvenlik önlemleriyle donatılmış coinlere bırakacak ve piyasada aşağı sıralara düşmeye mahkum olacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Fakat çoğu işaret ilk yatırımcıların dediğini doğru olduğunu göstermektedir. ‘’Doygunluk noktasına ulaştı’’ olarak nitelendirilen Ethereum bu yorumu yapan yatırımcılara en güzel cevabı piyasadaki devamlı artışıyla vermektedir. Her geçen gün değerine değer katan, işlem hacmi gün geçtikçe artan Ethereum gelecek yıllarda da artacak gibi gözükmektedir. Ayrıca bu artışıyla ‘’ Acaba Bitcoin’i tahtından indirip yerini alabilecek mi ?’’ sorularını da akla getirmektedir. Kurucusunun bir yerde söylediği söz de bu olayı en güzel açıklayan bir fikirdir ‘’ Bitcoin kripto para borsasının altınıdır.

Herkesin en güvendiği ve hiçbir zaman batmayacak olarak gördüğü bir kripto paradır. Litecoin ise Bitcoin ‘in arkasından gelen bir gümüş olarak nitelendirilen kripto paradır. Hiçbir zaman Bitcoin’ i geçecek seviyeye ulaşamasa da her zaman Bitcoin’ i tedirgin etmektedir. Ama Ethereum kripto borsasının petrolü. Yani enerji kaynağıdır ve böyle olmaya devam ettikçe Bitcoin’ i yakalayacak ve hatta geçecektir’’. Ethereum Alım Satım için bu yazıma bakınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git