Ethereum Coin Fiyatı Artıyor

Ethereum Coin Fiyatı Artıyor
tarihinde eklendi, 212 kez okundu.

Ethereum Coin Fiyatı Artıyor Ethereum Coin Bildiğimiz gibi en popüler ikinci kripto para birimidir. Bu yüzden bitcoin den sonra hep Ethereum  adı gelmektedir. Bu yüzden de her zaman göz önünde olan paralardan dır. Bu günkü haberimizde ise Litecoin Bitcoin ve Ripple düşerken günü tek yukarı yönlü geçiren Para birimi oldu. Dolayısıyla da Ethereum Coin Fiyatı Artıyor.

Gelelim bunun sebepleri neler? Neden Ethereum coin yukarı yönlü bir artış alırken diğerleri neden azaldı. Dün 64 Bin  seviyesini gören Bitcoin bu gün gerileyerek yaklaşık 60 bin civarına geriledi. Bu analizimizi bu arada 7 Ocak 2018 günü yapıyorum. Litecoin ise dün 1.064 TL iken bu gün ise 1.009 Tl civarına geriledi. Ripple ise günü oranlarını koruyarak çok hafif artı yönlerde tamamladı. Yani 11.59 iken 11.70 krş oldu. Aslında Ripple da az da olsa yukarı yönlü hareket geçirmiş oldu.

Ethereum ve Ripple günü iyi tamamlayanlardan oldu. Fakat Bitcoin ve Litecoin bu gün hep aşağı yölü okların kurbanı oldu. Yatırımcısı yüz güldürmedi diyebilirim. Yani bu gün kazandıran iki büyük para birimi Ethereum Coin ve Ripple Coin oldu. Bu Gün sizlere bunun haberini yapmak istedim.

Ethereum ise dün 3 bin 800 Tl civarında iken bu gün tam olarak 4 Bin 050 tl civarında hala da artmaya devam ediyor. Bu yüzden de şu an bir gün itibariyle yatırımcısına tam olarak 250 tl kazandırdı. Ethereum başına tam 250 TL kazanç demek 10 tanede 2 Bin 500 tl demektir. Bu gerçekten iyi bir yatırım ve kazanç diyebilirim. Gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Kripto Paralar Hakkında Yazılar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git