Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Yorumları

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Yorumları
tarihinde eklendi, 590 kez okundu.

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Yorumları Enes Baturun filmi olan hayal mi gerçek mi filmi hakkında sizlere yorumlarımı anlatacağım. Geçenlerde fragman yayınlandı. Filmin konusu mükemmel diyebilirim. Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Yorumları… Fragmanı da iyi şekilde görünüyor. Eğer filmi hakkıyla oynayabilirlerse gerçekten kaliteli bir yapım ortaya çıkacaktır.
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi film fragmanını incelediğimde filmde kendisinden bahsediyor. Konu olarak sınıfta arkadaşlarından dışlanmış bir çocuğun daha sonradan keşfedilip milyonların islediği YouTuber oluş hikayesini anlatıyor. Güzel konu güzel duygu geçen bir proje olarak gördüm.

Gerçekten de en çok izlenen ve en fazla takipçisi olan Enes Batur bu filmi ile beyaz perdeye ilk adımı atıyor. Bu fenomenlikten sonra çekilen bir kaç filmden birisi oldu. Halil Söyletmez de Cumali Ceber ile ekran karşısına geçmişti. Şimdi de Enes Batur…

Bu filmin konusu gerçekten ilgimi çekti. Yorumlarımı yazarken aklıma Danla Biliç geldi. Acaba Danla’nın bir filmi olur mu? Diye. Benim beğendiğim YouTuber’lardan biriside o dur. Hatta Enes Batur Altın kelebek ödülünü alınca kaleme aldığım bence Danla Biliç almalıydı diye adlı yazımda da bahsettim. Danla bir harika. Ben ondan da bir film bekliyorum.

Enes Batur bu film hazırlıkları ile uğraşırken bir üzücü haber de gelmişti. Talihsiz bir olaydan dolayı Enes Baturun Altın Kelebeki geri alındı. Sebebi ise çocukların ahlağını bozan bir kaç videosunun olmasıydı. Bunu da kelem almıştım. Bakabilirsiniz.

Hayal mi Gerçek mi  Filmi için torumlarım şu anda olumlu. Tabi onu güzel işleyebilmek daha önemli diye düşünüyorum. Fragmanı da işleyecekmiş gibi bir hava olsa da gelecek film ile bunu daha net göreceğiz. İnşallah da kayda değer bir film olur. Gerçi bu ara cumali ceber Allah seni alsın filmini izleyeceğim. Aklımdaki filmlerden birisi olarak bekliyor.

Zamanla onun hakkında da film yorumumu yapacağım. Halil Söyletmez de beğendiğim fenomenlerden birisidir. O da YouTube hayatına girdikten sonra iyi işler ortaya çıkardı. Vine ile başladığı fenomenlik yolculuğuna YouTube işe devam ediyor. O da bir çok ünlü ismi videosunda konuk ediyor. Beğendiğim bir film yaptı. Fragmanı da güzeldi. Filmini de izledikten sonra ona da yorum yazısı yazacağım. Enes Batur Hayal mi Gerçek mi Yorumları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git