BistCoin neden çıkmadı

BistCoin neden çıkmadı
tarihinde eklendi, 372 kez okundu.

BistCoin neden çıkmadı Bistcoin Borsa İstanbul’un çıkaracağı Bistcoin hala çıkmadı. Diğer Niche Bloguma bu sorular gelmektedir. BistCoin neden çıkmadı? Bu blogumdan bir soru üzerine bir yazı yazma gereği duydum. Bende bekliyorum. Neden Bistcoin daha çıkmadı. Bende haberleri beklemedeyim. Sizlere bunun duraklama sebebinin ne olabileceğini tahmin edeceğim.

Bistcoin neden çıkmadı ne zaman çıkacak diye yazdığım bu yazıda sizlere bekletilme sebebini araştırdım. Ama elime net bilgi ulaşmamakla birlikte tahminim şudur. Bitcoin ve diğer coinlerin fiyatlarının ani düşüşleri ve bu yüzden coinlere olan güvenin sarsılmasının geçtiği zamanda çıkarılacağı söyleniyor. Neden mi? Şu an Bistcoin çıkar ise diğer coinlerin bu düşüşü Türk Yatırımcıları etkileyebilir düşüncesi ile bekletilmektedir. İlk giriş bir coin için çok ama çok önemlidir. Neden mi diyecek olursak her şey ilk piyasaya girdiği zamanda belli olmaktadır. İlgi ilk duyulan ve piyasaya girdiği gün gerçekleşir ise fiyatı ve bilinirliği o zaman gayet başarılı olmaktadır.

Bistcoin girdiği zaman işleme başlaması için yatırım alması gerekiyor. Bu yatırımı da alırsa kendini toparlayacak ve giriş aşamasını tamamlamaktadır. Bu yüzden Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve diğer Altcoinler durumsal olarak düzelir ise gerçekten girişi bir kaç ay içerisinde gerçekleşeceğini düşünüyorum. Gelen mailler BistCoin neden çıkmadı? Bistcoin Ne zaman gelecek yönünde oldu.

Bende bu sorulara bu blogumda cevap vermek daha iyi olur diye düşündüm. Buraya yazdığım bir yazının daha önemli olduğunu düşünerek daha fazla kişiye ulaşacağım. O yüzden sizlere diyeceğim en önemli şey diğer coinler düzelene kadar Bistcoin çıkmayabilir. Bu da düzeldikten sonra tekrar düşünülerek kararlaştırılacaktır diye düşünüyorum. Bu gelişmeleri ise benim diğer sitem olan www.bistcoin.gen.tr adresimden takip etmeyi unutmayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git