Bim PlayStation 4 Slim satışına başladı

Bim PlayStation 4 Slim satışına başladı
tarihinde eklendi, 243 kez okundu.

Bim playstation 4 slim Satışına Başladı ! Bim artık teknolojik ürünlerde çığır açtı. Bim playstation 4 slim Satışına Başladı ! Uygun fiyata marka ürünleri getirerek sadece gıda alanında hizmet vermediğini ispatlamış oldu. Teknoloji ürünlerinde de uygun fiyata toptan getiren ve kullanıcılara piyasadan ucuz fiyata vererek adından yine söz ettirdi.

BİM Televizyon Telefon Elektrikli Ev aletleri vs Oyun konsolları derken şimdi de PlayStation 4 Slim Satışına Başladı. Bu BİM için gayet iyi bir gelişme diyebilirim. Neden mi? Bu sayede adından kalite olarak söz ettiriyor. Yani PlayStation 4 Slim demek dev konsol demek. Yani gençlerin en fazla kullandığı oyun konsolu demek. Kendi alanında zirve diyebilirim. Microsoft’un XBOX serisinin önünde olan PlayStation serileri ile BİM için büyük bir reklam olacaktır.

BİM PlayStation 4 Slim satışları sayesinde gayet iyi bir reklam yapacak. Bu ürünün fiyatı ise 1.299 TL olacak. Word, Axess ve Bonus kart sahiplerine ise 6 taksit imkanı ile satışa başladı. İlerleyen süreçte bu tarz kaliteli teknoloji ürünlerini de raflarda görmek iyi olacaktır.  Yakın zaman önce de iPhone Kulaklık Satan BİM gerçekten bu işi iyi şekilde yapmaktadır.

BİM operatör sektörüne de girdikten sonra hat ve tarifeleri ile de adından söz ettirmişti. BimCell adında bu Operatör ise gayet başarılı işler yaparak binlerce kullanıcıya ulaşmıştır. Bu haberimizde buna da değinmek istedim. FİFA 18 ile beraber gelen bu konsolu artık her BİM şubesinde bulacaksınız.

Bim PlayStation 4 Slim satışına başladı Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Mücahit DOĞAN dedi ki:

  Fiyat olarak hiç de fena değil, Bim yine atılım peşinde anlaşılan 🙂 Son zamanlarda birçok tv kanalında da reklam yayınlamaya başladılar, bazı ürünleri kalite olarak tartışılsa da teknolojide fiyat olarak uygun ürün bulunabiliyor 🙂

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   Evet bim fiyat yönünde baya baya iyi ürünler getiryor. Kalitede ve marka seçiminde PlayStation gibileri koyarsa adından dahada fazla söz ettirecek gibi duruyor ☺️ Bim helal olsun.

 2. Oyun Haberleri dedi ki:

  Konsol oyunculuğu ile bilgisayar oyunculuğu çok farklı . Bence iyi bir FPS değeri için bilgisayar şart ama, konsol severler için Slim versiyon bütçe dostu olduğundan oldukça tercih edilecektir.

Sayfa başına git