Balona Rövaşata Attı Elbistanspor’a Transfer Oldu

Balona Rövaşata Attı Elbistanspor’a Transfer Oldu
tarihinde eklendi, 270 kez okundu.

Balona Rövaşata Attı Elbistanspor’a Transfer Oldu Bildiğimiz üzere sosyal medyada yayılan ve haber bültenlerine konu olan Gülbey Türkücü şimdi de Elbistanspora transfer oldu. Aslen elbistanlı olan bu delikanlı kötü alışkanlıklarından dolayı getirildiği Elbistanspor antrenmanında forma giyerek gösteri yaptı. Tekrardan rövaşata atan genç bu kez Elbistanspor futbolcuları önünde yaptı. Bunu izleyen başkan kötü alışkanlıkları bitirince lisans çıkaracağını ve önümüzdeki maçlarda sahada olacağını söyledi.

Bunun üzerine lisans çıkaracağını ve yeteneğinin olduğunu diyen başkan futbol içinde gayet esnek ve akıllı dedi. Futbol oynayışını antrenmanda beğenen başkan artık o bizim futbolcumuz açıklamasında bulundu. Anne de oğlunun kötü alışkanlıklarından kurtulmasını çok istediğini bunu da bu sayede bırakacağını dile getirdi.

Zaten annenin yüzünde sevincin okunduğu gözlerden kaçmadı. Sizlere hatırlatmak maksatlı birde video yayımlayacağım. Tüm haberlere çıkan Balona Rövaşata atan genç artık Elbistanspor takımının formasını  giyecek.

Yukarıda olanlar hep balona bu rövaşata ile başladı. Anne oğlunun kayıp olduğu bu video sayesinde ona ulaştıklarını ve daha sonra tedavi görmesi için elinden geleni yaptıkları ortaya çıktı. Bunun üstüne Elbistanspor Başkanı da futbol kulübünde Futbolcu olarak başlatabileceğini zaten yetenekli olduğunu söyledi. Artık o bir futbolcu oldu.

Birde sosyal medyada dikkatimi çeken bir thug life videosu bile yapıldı. Onu izlemek için ise alttaki videoya bakın. Bu efsane videolardan birisi olmuş. Emeğinize sağlık.

Yorum sizin..

Balona Rövaşata Attı Elbistanspor’a Transfer Oldu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. haber dedi ki:

    elbistan haberleri burada toplanmaktadır. Elbistan haberlerini öğrenmek için sitemize giriş yapabilirsiniz

    1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

      Peki arada gelirim. Haberlerin detaylarını öğrenmeye. Sizi de buraya sık sık beklerim

Sayfa başına git