Afrin operasyonu termal kamera görüntüleri ortaya çıktı

Afrin operasyonu termal kamera görüntüleri ortaya çıktı
tarihinde eklendi, 298 kez okundu.

Afrin operasyonu termal kamera görüntüleri Arkadaşlar bu gün afrin operasyonu termal kamera görüntüleri ortaya çıktı. Herkesin gözü kulağu afrin operasyonunda diyebilirim. Herkesin gözü Zeytin Dalı Operasyonunda.. Milli duruşumuza milli sınırımıza kast eden hainlerin bir bir öldürüldüğü videolar diyebilirim. Bu videoda termal kamera ile öldürülen teröristlerin görüntüleri ortaya çıktı. Sadece bizim değil dünyanın gözü kulağı bu operasyonlarda diyebilirim.

Milli birliğimize kastedenlerin sonunun olduğu videoda ne olduğunu anlatıyor. Şehit haberlerinin inşallah daha duyacağımız ve operasyonların bu kararlılıkla devam edeceğinden zerre şüphemiz yoktur. Allah savaşan askerlerimizin yanında olsun. Onları ailelerine bağışlasın. (amin) Rabbim güç kuvvet versin. Afrin operasyonlarında PKK, YPG ve DAEŞ militanlarına nefes aldırılmıyor. Bu sizlere yayınlayacağım videoda onların en kadar aciz olduklarını bir bir imha edildiklerini göreceksiniz.

Afrin Zeytin Dalı Operasyonu bizlerin ne kadar güçlü kuvvetli olduğunu ve tüm dünyaya gösterdiğimiz operasyondur. Bu demek oluyor ki haklı davamızda yardımcımız Allahtır. Kimse bize boyun eğdiremez eğdiremeyecek tir. Bu gün bu operasyonu yapabiliyorsak haklı olduğumuz ve Allah için hak yolda durduğumuz içindir. Rabbim Askerimize Polisimize güç kuvvet versin.

Biz bir oldukça zalimler kaçacaktır. Unutmayalım ki İslamın son kalesi biz kaldık. Ne Araplar ne de diğer Müslüman devletleri. Hepsi artık bizim ağzımızdan çıkacak bir söze bakıyor.Yani İslama dair bir tek biz kaldık. Bu yüzden mazlumun Suriye’nin ve diğer devletlerin elinden bir biz tutacağız. Afrin operasyonu termal kamera görüntülerinden de göreceğiniz gibi oranında koruyucusu düzen koyucusu biz olacağız. 100 yıl önce bıraktığımız bu emaneti almaya sahip çıkmaya başlıyoruz.

Bu günlerimizi özlemiştik. Devlet olma gücümüzü imparatorluktan kalan ağırlığımızı başkaları biliyordu faka biz kendimiz bilmiyorduk. Ama geldik artık dirildik. Dirilmeye de devam edeceğiz. Gerçekten anlatacaklarım çok fazla evvela sizler videoyu izleyin Daha sonra ise ben sözlerime devam edeceğim.

Osmanlının Evlatları, Bizi Bekleyen Yerlere Yavaş Yavaş Sahip çıkacak

Arkadaşlar videoları gördünüz demi. Sizler bu görüntüleri izledikten sonra da diyeceklerim devam ediyor. Burada gördüğünüz gibi bizler kendimizi anladığımız zaman karşımıza çıkacak kimse yoktur. Biz birlik olursak kimse bize karşı gelemeyecek. İçimden gelenleri yazıyorum. Bir konum yok konum Afrinden Şehit haberi duymak istemeyerek başarılı bir operasyon geçmesi dileğiyle. Bizler her şeyden önce vatan diyen neslin evlatlarıyız. At sırtında Viyana’ya at sırtında Sina’ya Afrika’ya gitmiş neslin evlatlarıyız. Ufacık operasyonlardan korkacak olsaydık bunları baştan yapmazdık. İnşallah en az hatta hiç şehit vermeden inşallah bu operasyonu tamamlarız. Tamamlarız diyorum çünkü biz yarım bırakmayız.

Asla bu operasyonu yarım bırakmayacağız. Oradan geçen teröstlerin ülke içinde eylem vs. için kullanılacağını bildiğimiz için biz oraya Çanakkale cephesi diyoruz. Bu yüzyılın cephesi diyebiliriz. Bu videoları izleyince kürdistan davası güden itler yok sahte filan diyorlar. Onlarında sonu geldi. Nerede kürdistan diyen itler nerede bunların başları bir bir ölüyor. Onlarında sonu gelecek inşallah. Onlara siyasi başlık yapanlar da. Bizi bekliyor Afrin bunlara inat bekliyor Türkmenler, bekliyor Suriye bekliyor arkanda 70  Milyon. Bizi bekliyor bu gün Afrin yarın Halep öbür gün Şam yavaş yavaş tüm Ortadoğu bizi bekleyenler yavaş yavaş hasretlerine kavuşacaktır. Sözlerimi burada sonlandırmak istiyorum. İnşallah Afrin Zeytin Dalı Operasyonu termal kamera görüntülerini izlediniz. Bu bizlerin daha sonra neler yapacağının daha başlangıcıdır diyerek sözlerimi sonlandırıyorum. Nuri Özkan

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git