21. Dönem POMEM Mülakat Tarihleri Açıklandı

21. Dönem POMEM Mülakat Tarihleri Açıklandı
tarihinde eklendi, 241 kez okundu.

21. Dönem POMEM Mülakat Tarihleri AçıklandıArkadaşlar Polis Alademisi sitesinde mülakat rarihleri açıklandı. Sonuçlar da yakında açıklanacaktır. 21. Dönem POMEM Mülakat Tarihleri Açıklandı Bu tarihler tam olarak resmi şekilde açıklandı.

Mülakat Tarihleri 29 Ocak ile 10 Şubat arasında yapılacaktır. Duyuruda bunu yazan Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesinde açıklama yapıldı. Yani o duyuruya bakmak isteyenler www.pa.edu.tr sitesinden öğrenebilirsiniz.

21. Dönem POMEM Mülakat Tarihleri Açıklamasından sonra da 21. Dönem POMEM Spor sonuçlarını adaylar beklemedeler.  Bu dönem ayrı tarihlerde olan mülakatlar 29 ocak ile 10 şubat arasında geçekleşecektir.

21. Dönem POMEM Eğitimlere Ne Zaman Başlayacak?

Daha sonraki aşama ise genel sonuçların açıklanması aşamasıdır. Yani ondan sonrakazanalar açıklamacak. Mart ayının ortasına doğru da polis adayları okula başlayacaklar.

Polis adayları sabırsızlıkla beklemedeler. Ama mülakata girmeye hak kazananlar da en kısa  sürede açıklanacaktır. En kosa süredeaçıklanöaz ise biraz geç kalacaktır. O yüzden de şimdilik bu sonuçların tarihlerin açıklanması gerekiyor.

Yeni Polis Kıyafetlerinin resmileşmesinden sonra da polis olmak isteyenler bu kıyafetlere baksınlar. Tabi maaş durumunu da merak edenler polis maaşına bakmayı unutmayınız. Herşeyinizi ona göre ayarlamanız seçiminizi ona göre yapmanız gerekiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git