Tanıtım Yazısı: Osman Alkan – Kişisel Blog

Tanıtım Yazısı: Osman Alkan – Kişisel Blog
tarihinde eklendi, 392 kez okundu.

Osman Alkan – Kişisel Blog

Bugün sizlere teknoloji ve webmaster alanında uzman, bu alanda çeşitli konferans ve söyleşilere katılmış bir blog ve blog sahibinden bahsedecegim. Kişisel Teknoloji Blogu olan osmanalkan.com çeşitli siber alanda düzenlenen konferans ve söyleşilere katılmıştır. Ayrıca kişisel blogunda oluşan; teknoloji, sosyal medya, yazılım, donanım, güvenlik gibi çeşitli alanlarda herkesi yakından ilgilendiren konularda kişisel blogu üzerinden makaleler yayınlamaktadır. Bu makaleler sayesinde kafanızda oluşan sorulara daha kısa bir sürede ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu açıdan baktığımızda bir blogdan daha fazlasına da ulaşabilirsiniz. Hem sormak istediğiniz teknoloji ve webmaster alanında ki soruları mail adresi ile ulaştırabilir, hemde makale yazılarına ulaşbilmektesiniz. Bunun yanı sıra çeşitli ulusal ve yerel gazeteler de köşe yazarlıgı da yapmaktadır.

Osman Alkan – Kişisel Blog ne İş Yapar?

En son olarak İzmir Egeolay gazetesinde şuan köşe yazılarına devam etmektedir. Bu oluşturmuş olduğu kişisel blogunda, gazete köşe yazılarına da ilerleyen zamanlarda yer verecektir. Köşe yazılarına da blogundan ulaşabileceksiniz.

Bilgisayar, webmaster veya siber alanda oluşturulmuş olan veya maddi ve manevi anlamda destek verilmesini istediğiniz, projelerinize destek almak için blog üzerinde mail atmanız da yeterli olacaktır. Hem sosyal medya alanında duyurulması hemde maddi ve manevi destek sağlanması yapılacaktır. Bu açıdan bakarsak bir blog dan daha fazlasına ulaşabilmektesiniz. O zman sizde Türkiyenin En iyi Teknolojik Destek blogu nu ziyaret edebilirsiniz.

Link: www.osmanalkan.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git