Tanıtım Yazısı: Hareket İyileştirir

Tanıtım Yazısı: Hareket İyileştirir
tarihinde eklendi, 322 kez okundu.

Hareket İyileştirir

Merhabalar
Henüz 19 yaşında fakat kalemi eline aldığından beri yazmayı bırakmamış bir mühendislik öğrencisinin; sağlıklı yaşam hakkında tecrübelerini ve öğrendiklerini paylaştığı, spor deneyimlerini yazdığı ve -en tatlı kısım- gezilerinden bahsettiği bloguna hoşgeldiniz!

Her ne kadar mesleki olarak farklı bir dalda ilerliyor olsam da biyolojiye, insan bedenine, sağlıklı yaşamın ne demek olduğuna olan ilgim giderek artıyor. Ve bu kadar çok bilgiyle dolup taşmak isterken, neden insanlarla da paylaşmayayım diyerek açtım blogumu.

Her ay ortalama 4-5 yazı yayımlıyor, blogumun instagram hesabını da aktif olarak kullanıyorum. Haricinde twitter ve facebook sayfalarım da mevcut.

Özellikle genç neslin beslenme ve hareketsizlik sorunu beni yazmaya iyice teşvik ediyor. Her ay okuduğum bilim dergileri, makaleler ve belgeselleri harmanlayarak; bazen günlük hayatta gördüğüm ortak bir sorunu düşünerek, en akıcı halde anlatmaya çalışıyorum.
Umarım başarıyorumdur!

Sizleri de blog maceramda yanımda görmeyi çok isterim.
Okuduğunuz için teşekkürler! 🙂

Link:  https://bipilatesbikediler.blogspot.com.tr/

Tanıtım Yazısı: Hareket İyileştirir Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Miss B. dedi ki:

  Merhabalar !! Bu sene ikincisini düzenlediğim ınstagram ve blog keşif etkinliğime hepinizi bekliyorum. Etkinlik linki: https://izmirleydisi.blogspot.com.tr/2017/12/instagram-ve-blog-kesif-etkinligi.html Teşekkür ederim :)) #bloggerlerarasıdestek

  1. Nuri OZKAN dedi ki:

   Tamam hemen destek için geleceğim..

 2. Bilgi ve birikimleri paylaşmak,blog yazmak dünyanın en zevkli hobilerinden.Blogunu severek takip ediyorum.Genç neslin beslenme ve hareketsizlik sorunlarını kaleme almanızı merakla bekliyorum.Blog yazarlığı hayatınızda başarılar diliyorum.

  1. Çok çok teşekkür ederim. Ben de bu hobiye ve sizlere ulaştığım için çok mutluyum 🙂

 3. Nuri Özkan'a blogumu tanıttığı için çok teşekkür ediyorum. 🙂 Umarım blogunuzu keyifle yazmaya devam edersiniz. Desteklerimi eksik bırakmayacağım 🙂 Başarılar dilerim.

  1. Nuri OZKAN dedi ki:

   Bende bu blog hayatında sizin gibi dostları tanıdığım için ne mutlu bana iyiki bir vesileyle karşılaşma fırsatı bulduk. Umarım aynı şekil sizde Blog yazmaya devam edersiniz. Bende sizi takip ediyorum.

  2. Nuri OZKAN dedi ki:

   Başarılar..

Sayfa başına git