Tanıtım Yazısı: Eğitim Sertifika

Tanıtım Yazısı: Eğitim Sertifika
tarihinde eklendi, 252 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar;

Eğitim Sertifka‘da onlarca Üniversite Çözüm ortaklığında, Yüzlerce Eğitim Programını Örgün yada Uzaktan eğitim sistemiyle hizmetinize sunuyoruz.

Eğitimlerimiz Üniversite Onaylıdır.
Online Eğitim Sertifika uzaktan eğitim sistemiyle Türkiye başta olmak üzere dünyanın bir çok noktasında yaşan Türk ve yabancı uyruklu vatandaşlara sertifikalı eğitimlere aracılık yapmak için açılmıştır.

Adana Kariyer Akademi adıyla kurduğumuz şirketimiz, bireysel, kurumsal ve VIP eğitimler yapmaktadır. Bugüne kadar ortalama 15.000 kadar kişiye bireysel eğitim, 800 kadar kuruma grup eğitimleri ve 480 kadar VIP eğitim düzenledik.

Eğitimlerimizi bir kategori düzeninde sizlere sunmaya çalıştık.

ÇOK TALEP EDİLEN EĞİTİMLER:

En Çok Talep Edilen Eğitimlerimizi sizler için bir araya getirdik.

KAMPANYALI EĞİTİMLER:

Kampanyalı Eğitimlerimiz de farklı eğitimleri bir araya getirip size özel ödeme koşulları ile paket eğitimlere katılabilirsiniz.

KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ:

Kişisel gelişim eğitimlerinin amacı, kişinin gücünü ve sahip olmak istediği hayata ulaşabilmek için neler yapabileceğini fark etmesine yönelik eğitimlerdir. Kurumlar personeline aldırdığı her eğitimi bir yatırım olarak görmekte ve çalışanlarının Kişisel Gelişim Eğitimlerine büyük önem vermektedir. Kişisel gelişim eğitimlerimiz üniversite onaylıdır.

MEB EGZERSİZ EĞİTİMLERİ:

Uzaktan Eğitim ile Kamu Üniversitesi onaylı, Özel Kurumlarda, MEB ve Halk Eğitim Merkezlerinde Geçerli belge ile Egzersiz açabileceğiniz bir çok Eğitim ve Sertifika bu kategoride. Eğitimlerimiz içerisinde bir çok detay mevcuttur.

LİSANS, YÜKSEK LİSANS, DOKTORA:

Günümüzde eğitimin önemi tartışılmaz. Artık sadece lisans mezunu olmak yetmiyor. Kimi eğitim hayatına devam etmek ve alanında uzmanlaşmak kimi de iş hayatında yükselmek için mutlaka yüksek lisans veya doktora eğitimi almayı tercih ediyor.

PSİKOLOJİ EĞİTİMLERİ:

Uzmanlardan profesyonel psikoloji eğitimleri. Kamuda ve özelde geçerli üniversite sertifikalı psikoloji eğitimleri.

FORMATÖRLÜK EĞİTİMLERİ:

Formatörlük eğitimi alarak uzaktan eğitim ile devlet üniversitesi onaylı, özel ve kamu kurumlarında geçerli sertifikalar. Seminerler organize edebilirsiniz. Formatörlük eğitmen eğiticisi sertifika programı sonucunda,  formatör olacaksınız ve eğiticisi olacaksınız.

PSİKOLOJİK TEST EĞİTİMLERİ:

Psikolojik test eğitimleri sürekli devam etmektedir. Rorschach testi, MMPI testi wisc-r testi ve benzeri bir çok psikolojik testin eğitimi düzenlenmektedir

ÖRGÜN EĞİTİMLER:

Eğitim Sertifika olarak amacımız üniversite sertifikalı uzaktan eğitimler vermenin dışında, geleceğin personelleri olan katılımcılarımıza kariyerlerini bir adım daha ileriye taşımak için Örgün Eğitimler düzenliyoruz.

UYGULAMA ATÖLYELERİ:

Uygulamalı olarak katılabileceğiniz eğitimlere Eğitim merkezimiz olan Adana Kariyer Akademi merkez binamızda olacaktır.

AKIL VE ZEKA OYUNLARI ÜRÜNLERİ:

Zeka ve Akıl Oyunları Oyuncakları Kutu Oyunları ailelerin çocuklarını bilgili bir şekilde büyütmeleri, çocuklarının ileriki hayatlarında farkındalıkları yüksek ve pozitif bireyler olmaları açısından oldukça önemlidir. 1-16 yaş arası çocuklar için bulunmuş olduğu yaş aralığına nazaran tercih edilebilecek birbirinden güzel zeka geliştirici oyunlar, oyuncaklar ve kutu oyunları çocuklarınızla beraber inceleyebilir, satın alabilirsiniz

KURUMSAL EĞİTİMLER:

İşletme veya kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun, gerçek dünya deneyimlerine ve iş hayatının zorluklarına göre hazırlanmış, size yeni bir vizyon katacak ve ekibinizin gerçek potansiyelinin ortaya çıkarılmasına destek olacak bir eğitim programını beraber oluşturabiliriz.

DANIŞMANLIKLAR:

Meslek Danışmanlığı, Tercih Danışmanlığı, Bilinçaltı Temizliği,

Bu Eğitim kategorilerimizden geleceğinize yön verecek mutlaka bir eğitim bulacaksınız.

Hoşçakalın
Link:  egitimsertifika.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git