Tanıtım Yazısı: Doğuş Hakan Yılmaz Seo Teknikleri ve Blog İpuçları

Tanıtım Yazısı: Doğuş Hakan Yılmaz Seo Teknikleri ve Blog İpuçları
tarihinde eklendi, 295 kez okundu.

Merhaba, ben Doğuş Hakan Yılmaz..

Muğla Üniversitesi Pazarlama ve Satış bölümü ile Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdim. 2007 yılında açtığım ilk blog sayfası ile yazmaya başladım. O zamanlar daha çok blogla tanışma ve merak içindi. Daha sonra açıp kapattığım iki blog sayfam daha oldu. Artık kendi adıma açtığım blog sayfam ile Blog Ajandası isimli sitem var.

Doğuş Hakan Yılmaz blog sayfamda daha çok SEO bilgileri ve Blog ipuçları hakkında bilgiler paylaşmakla beraber farklı birkaç konuya da değindiğim oluyor. Yazdığım yazılar genel olarak tavsiye usulü olduğu için bu konularda uzman olmadığımı belirtmek isterim. Sadece bu işe gönül vermiş birisi olarak severek araştırıyorum diyelim. Öğrendiğim her şeyi blog sayfamdan tanıtmak ve karşlığında tepkiler almak hoşuma gidiyor.

Doğuş Hakan Yılmaz Seo Teknikleri Nedir?

Blog yazmaya başladığımdan beri daha çok şey öğrendim. Yeni kelimeler ve birbirinden farklı ilgi alanlarına sahip oldum. Bir gün başarılı biri olacaksam blog sayfamın bunda katkısının çok olacağını düşünüyorum. Belli bir çizgide ve kaliteyi ilke edinmiş bir yazar olarak faydalı olmayacağını düşündüğüm yazıları yayımlamıyorum. İstediğim geçici trafik almak değil hafızalarda kalıcı olabilmek bu nedenle değerli zamanınızdan birkaç saniyeyi alarak blog sayfamı ziyaret etmenizi önerebilirim.

Blog kategorilerim: Seo Teknikleri, Blog İpuçları, Blogger Kodları, İnternet, Sosyal Medya bazen de Teknoloji. Bugüne kadar keşfedilmeyi bekleyen yayınlanmış 203 yazı var ve bu yazılara gelen 1365 yorum var. Yeni yazılarımda görüşmek üzere..

Doğuş Hakan Yılmaz –Seo Teknikleri ve Blog İpuçları

Tanıtım Yazısı: Doğuş Hakan Yılmaz Seo Teknikleri ve Blog İpuçları Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Güzel görünüyor, teşekkürler:)

    1. Nuri OZKAN dedi ki:

      Ne demek hocam şimdi paylaşım yapıyorum. Biraz ilgilenemedim. ☺️ Site sizin çünkü burada tabi güzel görünecek ☺️

  2. Teşekkürler, eline sağlık..

Sayfa başına git