Ripple İşlem Hacminde Ethereum’u Geçti

Ripple İşlem Hacminde Ethereum’u Geçti
tarihinde eklendi, 250 kez okundu.

Ripple Ethereumu İşlem Hacminde Geride Bıraktı

Ripple son bir kaç gündür hızlı artışını devam ettiriyor. Her geçen gün yatırımcısına daha iyi bir kazanç sunan Ripple Ethereum’un işlem hacmini geçerek 2. Sırayı kaptı. Zirvede Bitcoin ve ardından Ethereum varken şimdi Ripple işlem hacmimde artışla birlikte tamamen ikinci sırayı kaptı. Hatta bu şekilde gitmeye devam ederse de farkı kapanmaz boyuta getirebilir.

Ripple Ethereum’u koltuğundan ettikten sonra artık bu gidişle Bitcoin’in inanılmaz attığı farkı dahi kapatacaktır. Bu şekilde devamını da medya sağlarsa Ripple yatırımcısına büyük paralar kazandıracaktır. Bu kripto para borsasına yerli yada yabancı borsa olsun illaki bulaştıracaklar. Ki Ripple da bu artışa sebep olacak olan kripto para birimlerinden birisidir.

Ripple Rakipleri kimler?

Litecoin Ethereum Ripple Bitcoin Cash ve diğerleri, yakında çıkacağını düşündüğümüz yerli kripto paramız olacak olan  BistCoin bunlar borsanın temel taşları olacaklar. Zaten yukarıda saydıklarım en çok yatırım yapılmış, hacmi en çok olan kripto paralardır. Bunlara sadece şahsi görüşüm bizim yerli coinimiz çıkarsa o eklenecektir.

Sözlerimi toparlarken Ripple için bende ümitli düşünür oldum. Neden mi bende yatırım yaptım. Bu yüzden de Ripple artacak ümidi yerleşti aklıma. Biraz yatırım yapmayı Bitcoin almadan da kazanabilir olduğumuzu öğrenmek istedim. Uygun zamanda aldığım Ripple umarım bana zarar ettirmez. Şimdilik iyi gidiyor. Yakında daha da yükselirse inşallah biraz faydasını göreceğiz.

Size de bu ara Ripple almayı tavsiye ediyorum. Çünkü Ethereum dan 2. Lik koltuğunu almayı başardı. En fazla para yatırılan en büyük hacme sahip 2. Kripto Coin oldu. Bunu başardı. Ethereum gibi büyük bir rakibi olmasına rağmen ondan o koltuğu almayı başardı. Darısı inşallah bizim BistCoin’e diyerek sözlerimi toparlarlıyorum. Umarım hayırlı bol kazançlar elde edersiniz. Ripple sizce kaç lira olur?

Alakalı Yazı; 2018 Asgari Ücret Ne Kadar Oldu?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git