Enes Batur’un Altın Kelebek’i Geri Alındı

Enes Batur’un Altın Kelebek’i Geri Alındı
tarihinde eklendi, 411 kez okundu.

Enes Batur’un Altın Kelebek’i Geri Alındı Geçtiğimiz günlerde Altın Kelebek çdüllerinde en iyi YouTuber ve İnstagrammer ödülünü alan Enes Batur geçenlerde seslendirme yaptığı sırada çocuklara kötü örnek olacak sözler sarf ettiği için Altın Kelebek Jurisi tarafından ödülü iptal edildi. Ödülün tekrardan elinden alınacağı haberi sosyal medyayı çalkaladı.

Enes Batur ve Altın Kelebek ödülü birbrinden ayrıldı. Ben sizlere Danla Biliç bu ödülü hak ediyordu dediğimde kimseler inanmamıştı. Enes Batur egoist bir insan olarak görmüştüm. Tabi bu beim şahsi fikrim. Bence Tekrar diyorum En İyi YouTuber Ödülünü Danla Biliç Almalıydı.

Enes Baturun Ödülü neden iptal edildi diyenlere ise ödül töreninden sonra bir video çeken enes batur çocuklara kötü örnek olan bir seslendirme yapmıştı. Bunun şikayetleri üzerine Tekrardan toplanan altın kelebek jurisi ödülü iptal edip almayı karalaştırdı. Bu şekilde olan işk YouTuber olan Enes Batur tarafından hala açıklama gelmedi.

En iyi YouTuber Altın Kelebek Ödülü Kime Verilecek?

Yakında bu gelişme ile ilgili  Enes Batur cevap olarak da bence video çekecektir. Bu ödülün elinden alınması gerçekten zor bir süreç olmuştur. En iyi YouTuber olup sonra da elinden o ödülün alınması gerçekten çok acı olmuştur. Şimdi ise bu ödülün kime verileceği merak konusu oldu. Sizce bu ödül kime verilecektir. Tekrar bir oylama olacak mı yada Enes Batur ‘un olmadığı bir oylama anketi tekrardan mı yapılacak bilinmiyor.

Zaman geçtikçe yeni gelişmeler bizleri beklerken kim yılın en iyi YouTuber’ı olacak merakla beklemedeyiz. Sizce Enes Batur dan alınan Altın Kelebek Ödülü Kime Verilecek? Yorumlarınızı merak ediyorum.
Enes Baturun Altın Kelebek Ödül İptal ettiren video aşağıdadır.

Enes Batur’un Altın Kelebek’i Geri Alındı Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Bol Kahveli dedi ki:

  bence de danlaya verılsın 🙂

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   Kesinlikle danla biliç olmalı

 2. Nuri OZKAN dedi ki:

  Bende danla en iyisi biramda çıkıp parlayan en iyi YouTuber diyebilirim ☺️

 3. Sinan BLoGRuz dedi ki:

  YouTuber kısmında Enes Batur iyiydi aslında ama eskiden yaptığı videolar onu ele verdi. Yaşının oldukça küçük olmasına rağmen büyük bir yetişkin gibi düşünüp kararlar veren bir YouTuber bence. Yinede sağlık olsun (y)

 4. Nuri OZKAN dedi ki:

  Hem yaşı küçük hemde biraz çocuk hayranları çok izlenmeyi de onlardan sağlıyor. Birde kendisi basit ve çocuksu düşünüyor. Bende onun yerine Danla alsa iyidi.

 5. Sinan BLoGRuz dedi ki:

  Sağlık olsun bizim gönüllerimizde ödülü alıyorlar zaten değilmi? 😉

 6. Nuri OZKAN dedi ki:

  Evet orası aynen öyle ☺️ Yeter de zaten

Sayfa başına git