En İyi YouTuber Bence Danla Biliç Olmalıydı

En İyi YouTuber Bence Danla Biliç Olmalıydı
tarihinde eklendi, 351 kez okundu.

Danla Biliç En İyi YouTuber (Bence)

Bildiğimiz gibi altın kelebekte en iyi YouTuber dalında aday gösterilen YouTuber olan Enes Batur Kazanmıştır. Ben de sizlere düşüncelerimi söylemek istedim. Orkun ışıtmak ve Enes Batur alır gibi düşünülse de Bunların Youtube geçmişi fazla olduğu için abone yorum vs daha fazla olacağından dolayı kesinlikle birinci olmaları gerekiyor. Demek ki altın kelebekte onlara bakılmış.

Fakat benim düşüncem şu yönde. Arkadaşlar daha detaylı bir inceleme yaparak kim en kısa sürede YouTuber olarak patlamış kim genel olarak Youtube camiasına girdiği zamandan beri daha fazla abonsei olmuş, en büyük abone Enes Batur da fakat yıla bölersek de Danla Biliç gerçeği ortaya çıkmaktadır. Benim şahsi görüşüm budur. Bu tabiki de istatistiksel olarak düşüncelerimdir.

En İyi YouTuber Bence Danla Biliç Olmalıydı

Birde buna ek olarak ise şunu demeliyim. Danla sempatik ve gerçekten bu işi iyi yapanlardan birisidir. Enes Batur iyi hoş ama abonesinden başka profesyonel bir çalışmacı değil. Basit ve yaş grubu düşük olan bir kitleye hitap ediyor. O yüzden de bu kadar abonesi olmasından dolayı izlenmesi de en çok olan kişi oluyor. Yani bir nebze tabiri caizse “çoluk çocuk” denilen bir abone yığınına sahiptir.

Bu yüzden de benim gözümde iki kişi yarışmalıydı. Danla Biliç ve Orkun Işıtmak. Bu ikisi de gerçekten profesyonel bir YouTuber işi çıkarmaktadırlar. Ben bu ikisini yarıştırdım. Aklımdan ama burada biraz da ankete en fazla katılımı yapan veya yaptıran kişi olan Enes Batur kazandı. Bence biraz çabalansaydı Danla Biliç in kazanmasını isterdim. Ki bence bu ipi göğüslemesi gereken insanlardan birisidir. En iyi YouTuber Danla Biliç olarak düşünüyorum. Başka bir YouTuber ın davetine giden Danla’nın sempatik tavırlarını görmemek elde değil.  İyi seyirler dilerim.

 

En azından benim için öyle olacak. Çünkü herşey abone ve izlenme yada yorum değil. Bence En iyi YouTuber ‘ı seçerken şey yapılmalı. Ankette sadece o mu bu mu değil. En hoşunuza giden ve en eğlenceli olan vs bunlar da seçilmelidir. Bu durumda da benim favorim Danla Biliç. Ki yakın zamanda şöhret olan ve çektiği videolarla izleyicilerini eğlendiren ve bir hayli adından söz ettiren Danla Biliç gayet başarılı bir YouTuber oldu. Bir kaç hafta önce de Beyaz Show’un gündeme getirdiği Beyazıt Öztürk’ün programında konuk ettiği Danla Biliç hemen hemen sevilen YouTuber lar tarafından da davet ediliyor.

Sinsi ve yılan yakıştırmasını kendisine yapan Danla Biliç benim için En İyi YouTuber favorimdir. Sizce de videoda gördünüz yeterince sempatik ve tatlı değil mi?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git