Borsa İstanbul BİSTcoin Kripto Para Üretecek

Borsa İstanbul BİSTcoin Kripto Para Üretecek
tarihinde eklendi, 350 kez okundu.

BİSTcoin Borsa İstanbul’un Kripto Parası Olacak

Borsa İstanbul BİSTcoin Kripto Para Üretecek : BİSTcoin Nedir? diyerek sözlerime başlıyorum. Türkiye artık kendi Kripto Para birimini üretecektir. Borsa istanbul çalışmalarını sürdürdüğü kripto para biriminin adını “BİSTcoin” koyabiliriz dedi. Borsa İstanbul’a Bitcoin girecek mi? sözlerine Borsa İstanbul Başkanı Karadağ manüplasyona açık bir para birimi gelir mi gelmez mi şimdilik kararlaştırmadık. Kendi kripto paramız üzerinde çalışıyoruz. Adı da BİSTcoin olabilir dedi.

BİSTcoin bildiğiniz gibi Blockchain teknolojisini teknolojisinden sonra bizimde bir Kripto Para birimine ihtiyacımızın olduğunu belirterek BİSTcoin kripto para biriminin üzerinde çalıştıklarını söyledi. Bu da bizim Yerli ve milli bir kripto para birimimizin olacağını göstermiştir. Bu sorunun da tamamı Bitcoin Borsa İstanbul da Görünecek mi sorusuna yanıt olarak verilmiştir.

Yerli Kripto Para birimi Olan ve Borsa İstanbul da yatırıma açılacak olan BİSTcoin kripto para birimi ilerleyen günlerde duyuracaktır. Bunu en kısa zamanda bekliyoruz. Bizler de yerli yatırımcılar olarak bunu merakla beklemekteyiz. Borsa İstanbul da Bitcoin olur mu bilinmez ama BlockChain teknolojisi ile yerli bir şifreli para birimimizin olması güzel olur.

Borsa İstanbul BİSTcoin Kripto Para Üretecek

Daha çok bizler en azından maniple edilebilen değil de yerli güvenilir ve sağlam bir para birimine yatırım yaparız. Belki bu ülkemizin birer değeri olabilir. Bitcoin gibi yükselmese de bizim ülkemizden çıkan bir para biriminin dünyada duyulması kadar güzel bir gurur olabilir mi? Bence olamaz. Başkasının doları euro su vs duyulurken başkasının Bitcoin’i Ethereum’u veya Ripple yada Litecoin’i duyulurken neden bizim de BİSTcoin‘imiz duyulmasın. Neden olmasın. Bende bunun desteklenmesi ve piyasaya çıkması öncelikle de Borsa İstanbul da değer kazanmasından yana olan taraftayım.

Ama inanın ki bizim değerimiz yükselmesin diye bizden olup da başka kripto para birimine yatırım yapacaklardır. Sırf ülkemizden bir şey olmaz algısına kapılıp bunun peşinden koşacaklardır. Ne zaman Türkiye bir şeyler yapsa başına bir bela getirmeye çalışıyorlar. Bunun için de elinden gelenleri yaparlar. Gerek içerden gerek dışarıdan bunu yapacak insanlar aşikar mevcuttur.

Arkadaşlar sözlerimi toparlarken gerçekten BİSTcoin kripto para ‘mız olur da üretilirse yada bunun da üretimi başlarsa Bence herkes bitcoin’i bozdurup değer kazansın diye ondan almalıdır. Yatırımın bir kısmını buna yatırmaları gerekiyor. Ben çıktığı zaman ilk alacaklardan birisiyim. Bitcoin almadım fakat Bistcoin çıkarsa kesinlikle alacağım. Ki gerçekten artık bu bizim yükselen değerimiz olabilir. Bu yazımı da sizlere olası çıkarılma durumunda yeterli derecede almanızı yüksek bir ihtimalle de aldıktan sonra da kar edeceğimizi tahmin ediyorum.

Borsa İstanbul da yatırım için hisseleri açılırsa kesinlikle kapış kapış gidecektir. Birde genç girişimciler bunu da kendileri için ve iş kurma yada yatırım yapma hayali için alacaklardır. Bu kripto paralara en çok ilgiyi yine gençler vermektedir. Yatırım olarak bir göbek üst kısımlar Altın ve Doları görürken alt ve orta kısım yatırım için Bitcoin ve diğer Altcoin’leri kullanıyor. Bu arada İslami Bitcoin Çıkar mı? yazıma da bakınız. Bir günde umarım BİSTcoin ‘i kullanırız. Sizce çıkınca alacaklar var mıdır.

Bistcoin Sitesi Linki: http://www.bistcoin.gen.tr

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git