Bloggerlar Blog Sözlük’te Buluşuyor!!

Bloggerlar Blog Sözlük’te Buluşuyor!!
tarihinde eklendi, 431 kez okundu.

Değerli Blogger Arkadaşlarım. Bu gün sizlere İnci sözlük veya benzeri sitelerin Blog çapında ilerleyen ve daha iyi yerlere gidecek olan markasını anlatacağım. Adından da anlaşıldığı gibi Bloglar ile ilgili bir sözlük. Entry’lerin olduğu gündemin devam ettiği ve insanların yazılarını rahatça paylaşabildiği Link koyarak Backlink yapabildiği bir sözlük. http://blogsozluk.com/

İnci sözlük nasıl büyüdüyse gelin sizde kendi Backlinkinizi yaparken Blog sözlüğünde büyümesine yardımcı olun. Eskiden inci sözlüğe ilk üye olanların sınırsız link paylaşımının olduğu gibi ilerde Blog Sözlüğünde bu tip engeli olursa en azından aktif ve eski kullananlardan olduğunuz için size bu kısıtlama gelmeyecektir. Ben az çok bunun analizini yaptım. Blog Sözlük büyüyor ve daha da büyüyecektir.

Ben geçenlerde denk geldim. Blogunuzua da hem Blog Sözlük Rozeti de kayabiliyorsunuz. Yani size ben şunu demek istiyorum. Blog Sözlük bize çok ama çok kazandıracaktır. En azında eski bir hesabınızın olması bile size yetecektir. Sebebi ise İlerleyen zamanda inci sözlük gibi girişler zorlaşacak ve konular kısıtlanacaktır. Ama bizler şimdiden girersek bunu daha erken açmış olduğumu için ilerde bu sınırlamalar olmayacak. Daha yeni yeni ünlenen Blog Sözlük Tutacak bir projeye benziyor.

Alexa Sıralamasına baktığımda ise 5 binlerde olan Blog Sözlük  hem tanıtım veya backlink yapmak isteyenlere en büyük saha diyebilirim. Yakında Blog ve Blogculuk alanının R10’u olursa şaşırmayın. Nasıl ki eski üyeler üyelik tipleri bakımından farklı ise bundan sonra da Blog Sözlük için aynısı olacaktır. Bende Alexam 13 Binlerde olmasına Rağmen kaydımı gerçekleştirdim. Reklam reklamdır diyerek Blog Sözlük Profilimi oluşturdum. Bakınca da göreceksiniz. Site adresiniz yada Blog adresiniz de profilde görünmektedir. Bu da size tanıtım reklam imkanı Backlink imkanı sağlamaktadır.

Değerli Blogger arkadaşlar bu güne kadar tavsiye ettiklerimin hemen hemen en güzeli ve en faydalısı diyebilirim. Tavsiyelerimin hemen hemen hiç birisi boş ve gereksiz şeyler değillerdi. Bu günde size biz Blogger’ların yararına ne varsa araştırıp sizlere sunuyorum. Bunu da iyiki buldum diyorum. Yakında Blog yazarlarının hemen hemen hepsi Burayı öğrendiğinde 50 Bin blog yazarı üyelik yaptırdığında bizler buranın Blogumuza katkısını daha iyi o zaman anlayacağız. En aından şimdiden birer hesap ve bir kaç entry yazmanızı tavsiye ediyorum. Faydasını göreceğiz. İnşallah da daha büyük yerlere gidince Blog Sözlük o zaman erkenden buraya üye olmanın artısını göreceğiz.

Sizlere Blog Sözlük Rozetinin örnek olarak bir tanesini de paylaşacağım. Blog Sözlük Blogunuzun ücretsiz tanıtımı da olacaktır. Unutmayalım ki reklam her şeydir. Hele de Blog alanında bir tanıtım veya reklam size en büyük desteği sağlayan en önemli etkendir. En iyi Backlink sizin kategorinizden olan backlinktir. Değişen Backlink Sistemi Adlı yazımdan da bakabilirsiniz. diyerek sözlerimi toparlıyor siz değerli Blogger Arkadaşlarıma Kendiniz için bir Blog Sözlük hesabı açmanızı istiyorum. Faydası Blogunuza dır. Unutmayalım…

blog sözlük

Bloggerlar Blog Sözlük’te Buluşuyor!! Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Yerinde duramıyorsun değişmiş gene her şey!

 2. Nuri OZKAN dedi ki:

  Hilmi hocam adsense tık düşürdü. Günlük 3-5 tık oluyordu o da kesilince tekrar değiştim.

 3. Nuri OZKAN dedi ki:

  Birde amp olduğu için hatalar çıktı o da bilirsin trafiği etkiliyor. Bu yüzden değiştim. Ama dedim ya hazır hali var. Türkçeleştirilmiş. Size göndereyim. Ama hiç tavsiye etmiyorum. O temayı

 4. Mücahit Dogan dedi ki:

  Ben de halihazırda blogsözlük'e üyeyim, dediğiniz gibi backlink ve tanıtım konusunda fayda sağlıyor 🙂

 5. Nuri OZKAN dedi ki:

  Evet gerçekten faydasını bende görmekteyim. Umarım tüm blog sahipleri görürse bu yazımı Blog sözlüğe üye olursa oradan büyüyebiliriz.

 6. Nuri OZKAN dedi ki:

  Hem biz inci sözlük gibi Backlink veren büyük sözlükler olabiliriz.

Sayfa başına git