Blog Tanıtımı: Pilli Sinek

Blog Tanıtımı: Pilli Sinek
tarihinde eklendi, 556 kez okundu.

Pilli Sinek | Drone Bilgi Platformu Merhabalar, öncelikle yazıya başlamadan hepinize hayırlı akşamlar diliyorum.
Bu satırda bahsedeceğim şeyler günümüzde pek çok alanda rastladığımız zamanında neredeyse her çocuğun sahip olduğu (ben 12 13 yaşlarında ancak sahip olabilmiştim) uzaktan kumandalı arabalardan söz etmeyeceğim 😀 evet etmeyeceğim, çünkü; günümüzde artık ticari ya da hobi olarak kullanılan hatta daha da geliştirilerek Güvenlik Güçleri ve TSK’nın da kullanıp envanterine eklemiş olduğu dronelerle alakalı olacak.

Her ne kadar basit olarak gözükse de öyle uzaktan kumandalı araç kullanımı gidi değil. Kullanımını geçtik bununla ilgili bir çok mevzuat ve yaptırımlar var. Evet tamda bu konulara değinmişken; drone, kullanımı ve alım sonrasında yapılması gereken standart işlemleri olan ve standartlar yerine getirilmediğinde ağır yaptırımları bulunan bu eğlenceli araçların gerekli bilgilerini veren internet sitesine değineceğiz.

Pilli Sinek Drone

Günümüz şartlarında eğlence ve hobi olarak kullanılan drone, kullanılma ve uçurulma konularında işleyen mevzuata bağlı olarak belgeler ve izinler istemekte. İşte en basiti, sizlerin bu bilgileri en hızlı, kolay ve basit bir şekilde ulaşmanızı sağlayan, gerektiğinde ya da lazım olduğunda hatta ve hatta özel güncelerinizde ya da firmalarınızın tanıtımlarını yaptırmak istediğinizde pilotlu drone temin edebileceğiniz bir platformdan söz ediyoruz; Pilli Sinek’ten.

Pilli Sinek sizlere; Dronelerle ilgili olan yasal bilgileri anlayabileceğiniz şekilde sizlere ulaştırır, aradığınız mevzuat bilgilerini elinizin altındaymış gibi bulmanızı sağlar, sizler için yeni marka ve model dronelerin tanıtımlarını yapar, inceleme videoları hazırlar ve aynı zamanda sizler için pilotlu drone temini sağlar.Bunlara ek olarak dronelerle ilgili çıkan haberleri hakkında bilgi sahibi olmanızı da sağlar.

Eğer droneler’e merakınız varsa bu siteye ziyareti eksik etmeyin.

Pilli Sinek | Drone Bilgi Platformu
Link: https://www.pillisinek.com/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git