Bitcoin Rekor Üstüne Rekor Kırdı

Bitcoin Rekor Üstüne Rekor Kırdı
tarihinde eklendi, 218 kez okundu.

Bitcoin Rekor Üstüne Rekor Kırdı Sanal kripto paraların öncüsü ve çıkış birimi olan Bitcoin rekor üstüne rekor kırdı. Değeri her gün artan Bitcoin daha ne kadar artacak bilinmiyor. Yakın zamanda 10 Bin barajını aşan Bitcoin kripto para birimi bu gün tamı tamına 11.150 Dolar seviyesinde. Ve her geçen saat bile artan Bitcoin sonu nasıl olacak bilinmiyor. Bilinen tek şey şu anda yatırımcısına çok ama çok kazandırıyor.

Bu yeni rekor Bitcoin in yaptığı rekorların en değerlileri olabilir. Ethereum da kendi rekorunu kırmış durumda. 460 dolar olan ve onun üzerine bir hayli çıkamayan Ethereum bu gün ise 465 doların üstüne çıkarak kenidisinin de unutulmaması gerektiğini gösterdi. Bitcoine kıyasla daha yavaş ilerleyen Ethereum coin daha sağlam duruşuyla yatırımcılara göz kırpıyor. Bitcoin kazandırıyor ama ne olacağı belli olmadığı için sistemin nereye gideceği veya ne zaman patlak vereceği bekleniyor. Bitcoin Benzeri Kripto Paralar adlı yazıma da beklerim.

Tüm yatırım uzmanları evet Bitcoini kabul ediyor ama hemen hemen hepsi çekimser duruyor. Neden mi işte şundan dolayı bir anda bu kadar artan bir para birimi bir anda aniden bu kadar düşebilir. Bitcoin korkusu veya tehlike desem daha doğru olur nereye gideceğini bilmiyorlar. Gerçek manada Bitcoin Ethereum a göre hızlı artsa da ani düşüşü ise hızlı olacaktır. Tüm uzman görüşleri de bu şekilde. Herkes bir çekimser duruyor. Bu yüzden de Bitcoine bir güvensizlik mevcut.

Evet bitcoin Rekor Üstüne rekor kırdı ama yatırımcılar hala çekimser duruyor. Üst düzey şirketler de bir kaç tanesi geçse de bitcoin sistemine herkes geçmediği için bu işin risk faktörünün biraz daha düşünüldüğü gündeme geliyor. Madem o kadar değerlenecek neden şirketler elindeki paranın hepsini Bitcoine yatırmıyor. Herkeste bir Bitcoin Çekimseliği mevcut. Bunu da takip etmek ona göre yatırım yapmak gerek. Sizlere de kandi Bitcoin Takip sayfam olan ve Anlık Bitcoin Ethereum , Ripple Fiyatlarının yer aldığı Bloga bekliyorum

Link: Bitcoin Anlık Fiyat Değerleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git