Yeni Polis Üniformaları 2018

Yeni Polis Üniformaları 2018
tarihinde eklendi, 987 kez okundu.

Yeni Polis Üniforması 2018 De nasıl olacak? Yeni Polis üniformaları 2018 de nasıl dizayn edildi sizlere onu anlatacağım. 2018 Polis Üniformaları yeni yılda hemen hemen herkese verilecektir. Kadroda çalışan ve kundura gömlek olayından kurtaracak olan bu üniformalar  Emniyet Genel Müdürlüğünce tüm illerde dağıtılmaya başlanacaktır. Ülkemizde Polis Üniformasının hemen hemen iki yada üç ayrı kurumunda neredeyse aynı kıyafeti giyidiğini söyleyebiliriz. Ve Jandarmanın yeni Kıyafete Geçmesi ile de polis kıyafetleri biraz daha yakınlaştı diyebilirim.

1: Güncell: Yeni Polis Kıyafetleri İçin Personelin Beden Ölçüleri güncelleniyor!!

Bu iki kurumdan birisi Zabıta birisi de Maliye dir. İşleyişi arabaları vs bile benzeyen bu Memurların Üniformaları daha Polis üniformasına benzemektedir. O yüzden de artık değişmesi gerektiği kanaatindeyim. Neden polis üniforması değişsin ki diyenlere bence bu yeterlidir. Birde özellikle o üniformanın biraz daha imajının zedelendiği ve artık alışılan bir imajı olduğu ve caydırıcılığının da azalması da sebep olarak söylenebilir. Yeni Polis Kıyafetleri Ne zaman giyilecek?  diye sorular da gelmekte bende onun için buradaki yazımı yazdım.

Arkadaşlar bu kıyafetin gerçekten gelmesi gerekiyor. Birde yıpranan bir Kurum olarak yeni bir dizayn yapılması ve revizyona gitmesi şart oldu. O kıyafetleri ise sizlere şimdi paylaşacağım. Arkadaşlar evet bu kıyafetleri diğer yazımda da yazdım. Polis Kıyafetleri 2018 başlığında da detaylı sunmuştum. O yazıma da bakabilirsiniz.  Burada yeni paylaşılacak olan kıyafetlerin fotoğrafları ve şu anda teşkilatta olan diğer kıyafetler mevcuttur. O yüzden de yazımı detaylı okumanızı tavsiye ediyorum.

Gelelim 2018 Yeni Polis Üniformaları nasıl olacak bunları incelemeye.

Arkadaşlar yukarıda gördüğünüz  fotoğraflar İşte Emniyet Teşkilatının yeni kıyafet yönetmeliği ile personellere vereceği kıyafettir. İnşallah da bu şekilde olur. Yoksa devam eden kıyafetler ile ütüleme sorunundan dolayı bunlara geçmek daha güzel olacaktır.

Yeni Polis kıyafeti Nelerden oluşacak?

Kıyafetler;  Gömlek ama sert gömlek ütü ihtiyacı olmayan çevik kuvvet gömleğinin rengi farklı olanı olacaktır.  T-Shirt ise Aynı çevik gömleğinin renkli olanı ve pantolonda keten pantolon olarak Çevik kuvvet pantolonunun aynısı olacaktır. Bunun farkları ise Polis yazacaktır. Üzerinde çevik kuvvet yazmayacak polis yazacaktır. Ethereum Almak Mantıklı mı?

Bu hali gerçekten güzel görünen fotoda da gördüğünüz üniformalar bu şekilde olacak 2018 yılında da tahminlerim il bazında yavaş yavaş dağıtılmaya başlanacaktır. Sizle bu gelişmeyi nasıl yorumluyorsunuz. Bu değişimin Emniyet Teşkilatına artık kazanımları olur mu?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git