Yandex Metrica Nasıl?

Yandex Metrica Nasıl?
tarihinde eklendi, 334 kez okundu.

Yandex Metrica Nasıl?

Yandex Merica kurdum. Blogumun trafiğini oradan izliyorum. Gayet güzel Google analytic ten daha iyi ce kaliteli bence. Bir forumda ” Sizce Google Analitics mi Yoksa Yandex Metrica mı kursam ” diye birisi yazmıştı. Bende bundan güzel bir blog yazısı çıkar diye düşündüm. O yüzden de bu yazıyı yazmak istedim. Arkadaşlar bunun için size Yandex Metrika Nasıl Güzel mi diye bir yazı yazmak istedim.

Bence arkadaşlar Yandex Metrica kurmak istiyorum diyenlere gelsin. Ben Google analytic kurdum. Biraz bende şu tip sorunlar oldu. Tem değişince bazı temalarda kod olsa dahi çalışmıyordu. Neden olduğunu bilemediğim bir sebepten dolayı kodu koysam da aktif şekilde çalışmıyordu. Bu yüzden bende Yandex Metrica yı kurdum. Sebebi ise kodu koyunca temama hemen çalışmaya başladı.

Bu arada bir şeyi belirtmek istiyorum.  Yandex Metrica saat tam 00.00 da yeni günün analitiğine geçiyor. Fakat Google analytic de bu böyle değildi. Onda sabah 10.00 da geni güne geçiyordu. Bu da Blogun dengesini şaşırtıyordu. Bence Yandex Metrica daha başarılı bir sisteme sahip. Hemen güncelliyor. Anında analiz etmeye ve hızlıca güncellemeye başlıyor.

Birde kolay kullanımı ve Yandex Metrica uygulamasıyla telefondan kolayca dün bugün diye hızlı ve kolay kullanıma sahip sistem bence daha güzel görünmektedir. Bence kolay ve basit olan her sistem daha güzeldir. Google uygulamasında dahi biraz zor ve karışık bir sistem sunmuş bence Yandex Metrica daha kolay ve iyi performans sunuyor.

Bana kalırsa Yandex Metrica mı Google analytic mi derseniz tabiki de Yandex Metrica derim. Anlık telefondan da takip edeceğiniz uygulaması da güzel ve kullanışlı diyerekten sizlere sözlerimi toparlıyorum. Bence Yandex Analytic ten daha güzeldir. Tavsiye ederim. Daha basit kullanımı bizim tam aradığımız ziyaretçi ölçeri diyebilirim. Sizlerde kolayca kurabilir ve oradan blog ziyaretçileriniz ölçebilirsiniz. Blogger Yazı içine Reklam Ekleme Nasıl oluyor?   Nuri ÖZKAN Kişisel Blog 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git