Whatsapptan Yanlış Gönderilen Mesaj Nasıl Alınır?

Whatsapptan Yanlış Gönderilen Mesaj Nasıl Alınır?
tarihinde eklendi, 301 kez okundu.

Whatsapptan yanlış gönderilen mesaj nasıl alınır?

Whatsaptan yanlışlıkla gönderilen mesajı geri almayı sizlere anlatacağım. Arkadaşlar Whatsappa gelen yeni güncelleme ile 7 dakika içerisinde atılan mesajı,  mesajı içerisine gelerek “Herkesten sil ” seçimini yaparak geri alabilirsiniz.  Bunun iöin ise karşı tarafın da son whatsapp güncellemesini yapması gerekiyor. Eğer uygulaması güncel değilse hep silinmiyor. Hemde o kendisi yanlış mesaj atarsa geri alamıyor.

Whatsappta mesajı geri alma yada atılan mesajı silme özelliği beklenen bir özellikti. Artık bu özellik instagram dan sonr Whatsapp için de gelmiş oldu.   Whatsapptan yanlış gönderilen mesaj nasıl alınır? Diye yazıdğım bu yazıdan sonra Mağazanıza girerek uygulamanızı güncelleyin. Daha sonra da bu güncellemeden sonra da birisine mesaj atıp deneyebilirsiniz. Gelen mesajı geri alma işlemi yani “herkesten sil ” özelliği gayet iyi bir özellik olmuştur. Bir çok hayatı kurtarır gibi düşünüyorum. Hemen hemen hepimiz yanlış giden mesaja şahit oldunuz. Belki nice kavgalar ettiniz. Onun için. Yada başkasına atacağınız mesajı sevgilinize atmıştır sınız. Yada onunkini arkadaşınıza. Bunları hemen hemen herkes yaşamıştır. Bu yüzden gelen bu iyi bir özellik olmuş.

Whatsapp için bir çok gelişme sağlanmış durumdadır. Şu anda en yaygın olan anlık mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp için 1 milyarın üzerinde insanın telefonunda olduğu söyleniyor. Bu şu ana kadar en fazla gelişim gösteren mesajlaşma uygulaması oldu. 1 milyarın üstünde insan demek gerçekten büyük bir rakam demektir. Bu arada Whatsaptan Sevgilinizi takip etmek istiyorsanız Eğer Wscope Whatsap Takip uygulamasını indirebilirsiniz.  Bu uygulama ile takip ettiğiniz kişinin ne zaman online olduğunu görebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git