Türkçeye Özel Tambu Klavye

Türkçeye Özel Tambu Klavye
tarihinde eklendi, 285 kez okundu.

Türkçeye Özel Tambu Klavye

Tambu Klavye Türkçeye özel olarak tasarlanan gerçekten güzel bir klavye diyebilirim.  Bu klavye gerçekten güzel ve neşeli bir klavye olmuş. Nede mi simit olsun picamalı adam olsun bunlar bir hayli güzel şwyler. Ki kültümüzü yansıtıyor bu klavye. Akıllı telefonlar için akıllı klavyeyi ben çok beğendim. Reklamlarda izledikten sonra merakla indirdim. Bu merakımı gidermek malsatlı ios sürüme kurdum.  Black Friday Nedir? Hangi Markalar indirim yaptı? 

Telefonumda kurduğum eski klavyemden farklı olarak daha güzel ve renkli olan tambu klavye neşeli bir konuşma sunuyor. Bunu ben gerçekten tavsiye ederim. Eğer sevgilinize eşinize dostunuza konulurken tebessüm ettirmek isterseniz bu klavye tam size göre diyebilirim. Ben kurduktan sonra sırf konuştuğum kişiye de indirttim. Ki neşeli bir konuşma gerçekleştirelim diye.

Tambu Klavye

Türk Telekom‘un bir uygulaması olan tambu klavye Türkçe ye uygun olarak ve Türkçe tahminlerin olduğu gayet başarılı bir klavye olmuş. Eksikleri ise biraz harfler küçük olmuş. iPhone için ise bir tık küçük kalmış. Büyük harfteyken değil de küçük harfe geçince biraz karakterler küçük kalıyor. Birazcık büyütülürse bu klavye efsane klavye olabilir.

Bu uygulamayı akıllı telefonlar için İOS sürümü için App Store ve Android Telefon için ise Play Store dan indirmeyi yapabilirsiniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra sizin me yapmanız gerektiğini anlatan gifler mevcut. O gifleri izleyerek ayarlardan klavyeyi kurabilir varsayılan klavye yapabilirsiniz. Daha sonra da “Tambu Klavye” yi kurup eğlenmeye başlayabilirsiniz. “ İndir Tambu’yu Yapıştır Cavabı’ sloganı ile medyada da adından söz ettiren tambu iyi bir indirme rakamına ulaştı.

Bu uygulamayı aşağıdaki Linkler vasıtasıyla indirebilirsiniz. Ayrı ayrı sistemlerin hem ios hemde android sürümü için mevcut olan Klavye iki platformda da mevcuttur. Android ve ios sürümünde olan tüm akıllı telefonlara indirebilir kurabilirsiniz. Yani Akıllı telefonların hemen hemen hepsine indirelebilecektir. Sizde indirmediyseniz aranan klavye tambu 🙂

İos için          ;         APP STORE

Android için ;         PLAY STORE

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git