Salonuma Akvaryum Kurdum Balık Besliyorum

Salonuma Akvaryum Kurdum Balık Besliyorum
tarihinde eklendi, 329 kez okundu.

Salonuma Akvaryum Kurdum Balık Besliyorum

Salonuma Akvaryum Kurdum Balık Besliyorum artık. Arkadaşlar bu gün sizlere farklı bir uğraş kazandım onu anlatacağım. Gerçekten iyi bir hobi olarak kendime bir akvaryum kurdum. Balık besleyeceğim. İlerleyen zamanda ise bu uğraşımı daha büyük yere getireceğim. Ama şimdilik hobi olarak başladım. İleride büyütürsem yavru filan da olursa eş dost vereceğim. Artık daha sonra da olduğunca satarım diye başladım bakalım. Ama dizaynı mı sadece ve rahat tuttum. Balık cinsi olarak anlayanlar bilirler Albino Chipimbi cinsinden koydum. Balıklar gayet güzel balıklar.

İleride zamanla daha güzel olacaklar. Yaptığım alvaryumu da sizlere video olarak paylaştım. YouTube hesabımda mevcutlar. O yüzden de sizlere altta paylaşacağım. Sizde yorum yapmayı unutmayınız. Albino Chipimbi balıklarımı beğenirseniz yorumlarınızı bekliyorum. Balık bakmak zahmetli bir işe benziyor. Bilenlerde neler yapmam gerektiğini yazmayı unutmasınlar. Bir heves ettim ama bakalım nasıl olacak.

Yeni bir hobim oldu eskiden Blog yazmak, Spor ve Sosyal aktivitelerim di. Şimdi bunlara birde balık ve akvaryum kavramını ekledim. Bakıcılık oldu. Yani evde beni bekleyenler oldu. Beni eve bağlayan bir aktivitem var artık. Artık bu balıklarım kolay kolay borakıp gidemem. Balık Besliyorum artık. Benimde balıklarım var. Bunu da salonuma kurdum gayet de güzel görüntüye sahip ve rahasız etmeyecek şekilde dizayna sahiptir. Hemen hemen herşeyiyle başladığım bu uğraşımda inşallah pişman olmam. Balıklarımın da resmini sizlerle paylaşacağım. Öncelikle videolarını eklemek istedim. Bilgisayarıma geçince de artık fotolarımı paylaşacağım.
Yorumlarınızı bekliyorum.. Nasıl Olmuş Balık Akvaryumum ve Albino Chipimbi’lerim?


Kısa sürede buraya Fotpğraflarımı da koyacağım. Bilgisayarıma geçince çektiğim balıklarımı fotoğraflarımı sizlerle paylaşmış olacağım.  Kişisel Blog Nuri Özkan güncel yazılarım için  www.nuriozzkan.com Ana sayfasını takip etmeyi ve Blogumu izle butonu yardımıyla izlemeyi unutmayınız.

İlgili Aramalar Akvaryum balığı alım satımı albino chipimbi aksesuar balık deniz japon balığı
Balık yemi balık yemleme balık besleme satılık balık

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git