Kampus Anonim Konuş 300 Bin Kullanıcıya Ulaştı

Kampus Anonim Konuş  300 Bin Kullanıcıya Ulaştı
tarihinde eklendi, 297 kez okundu.

Anonim Sosyal Ağ; Kampus Anonim Konuş

Önemli Sosyal Ağlardan olan Kampus 300 Bin Kullanıcıya Ulaştı. İlk hedef 1 Milyon barajı olarak belirlendi. 2015 Yılında üniversite öğrencileri tarafından kurulan Kampus anonim olarak konuşmaya imkan veren bir sistemdir. İstediğiniz üniversiteyi seçerek oradakilerle anonim olarak konuşabiliyor yorum yapabiliyorsunuz. Gönderi paylaşıyor gelen yorumları cevaplıyorsunuz. Kampus Anonim Konuş Uygulaması Gökhan Örün tarafından kurulmuştur. Türkçe’ye Özel Tambu Klavye hakkında yazıma bakmak ve indirmek için yazıma bakınız.

Üyelik olmadan da konuşulabilme imkanına sahip Kampus Anonim Konuş Uygulaması kayıt vs bile olmadan konuşmanızı gerçekleştirmeye imkan veriyor. Dolayısıyla kayıt olmadığı için de takip etme veya arkadaş ekleme gibi özellikler de kullanılamamaktadır. Sık sık güncellenen ve bir kaç özellikle iyice gelişen Kampus Anonim Konuş uygulaması şimdi de gruplar özelliğine kavuştu. Facebook Grupların çalışma mantığına benzeyen bu özellik aktif olarak kullanılıyor. Günlük 7 Bin öğrenci tarafından kullanılıyor.

Uygulama içinde üyelik olmadığı gibi ücret de olmamaktadır. Sadece reklam gelirinden elde edilen kazanç ile devam edilmektedir. Yaklaşık 3 ayda geliştirilen bu uygulama gerçekten iyi ve başarılı olmuş. 300 Bin kişi tarafından indirilen AppStore ve Play Store‘da da uygulamaları olan Kampus konuşma sistemi  kimliği gizliliğe önem veren bir sistem olduğundan yakınınızdakiler ile konuşma imkanı vermektedir.  Üniversite isimlerine göre girilip oralarda konuşmalar yapılarak devam eden konuşmalar gayet iyi ve akıcı olmaktadır. Sohbeti ettiğiniz kişilerin kimliğini bilmediğiniz için samimi ve nezih konuşulan bir sisteme sahiptir.

Uygulama olarak da 300 Bin indirilme rakamına ulaşan ve İOS ve Android platformundan indirme için altta sizlere linkler vereceğim. O linkler yardımıyla gidip ios ve android için indirme yapabilirsiniz. Bu arada bu rakamı 1 Milyona ulaştırmayı hedefleyen Kampus Yönetimi bu amacına ulaşacak gibi görünüyor.  Bu yolda Kampus sistemi yöneticilerine başarılar dilerim. Umarım bu rakama ulaşır.

Buna sizde bakıp katılmak o renkli üniversite dünyasına sizde katılmak isterseniz uygulamaya Online olarak katılabilir anonim olarak konulabilirsiniz. Bu uygulamayı İOS için ve ANDROİD için indirebilirsiniz.  Bu sistemi devam ettiren ve güncellemeye devam eden gün geçtikçe geliştiren Ekibe de iyi çalışmalar dilerim. Nuri Özkan Kişisel Blog

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git