İPhone X Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak?

İPhone X Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak?
tarihinde eklendi, 268 kez okundu.

 İPhone X Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak

İPhone X Türkiye’de Na Zaman Satışa Sunulacak Diye bekleniyordu. Bu gün iPhone X ne zaman satılacak diye belli oldu. Zaten diğer dünya ülkelerinde 3 Kasımda satışa sunulmuştu. Fakat iPhone X  Türkiye de ne zaman satılacak diye beklenirken bu gün Apple Türkiye den gelen açıklama ile 24 Kasım 2017 tarihinde satışa sunulacağı belirlendi. Şarjı En Çok Giden Telefon Hangisi?

Tarih olarak belirlenen 24 kasım 2017 tarihi bir gün sonrasında tamamen diğer mağaza ve teknoloji  marketlerde yerini alacaktır. Tüm yurtta aynı tarihte olmamakla beraber batıdan doğuya doğru yavaş ilerleyen bir gün gecikmesi yaşanabilir. Yani en fazla bir yada iki gün aralarında oynayabilir.

Bu arada iPhone X merakla beklenen telefonların başında bekleniyor. Belki de dünyada en fazla ön siparişi verilen telefonu ünvanını da alabilir. Belki de olmuştur bile. Çünkü Apple severler ve iPhone kullananlar merakla bekliyorlardı. Bunun bu ünvana kavuşması sürpriz olmayacaktır. Belki de şu anda en fazla ön siparişi verilen telefonu olmuş olabilir.

İphone ülkemizde ne zaman satışa sunulacak diye beklerken ön sipariş verenler hemen ulaşacaklar telefonlarına. Önce onlara gidecek. Hemen akabinde ise  piyasaya satışa çıkacak. Ön siparişin de manası budur. İPhone 8 Ankara  ve İstanbul’da Satışa Sunuldu. Muhtemelen iPhone X te o şehirlerde satışa sunulacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git