İphone 6s ios 11.1.2 Şarj Sorunu

İphone 6s ios 11.1.2 Şarj Sorunu
tarihinde eklendi, 285 kez okundu.

İphone 6s ios 11.1.2 Şarj Sorunu Hala devam etmektedir. İos 10.3 işe gelen iPhone 6S ios 11 sürümüne güncellendikten sonra şarjını çabuk bitirme sorunu ile karşılaşmıştı. Bu yüzden kullanıcılar bir hayli şikayette bulundurlar. Forumlarda da olsun şikayet sitelerinde olsun webmaster sitelerinde olsun hep iPhone 6S ios 11 şarj sorunundan bahsetmişler. Bende bu olayı araştırdım. Bende yükledim. İos 11 sürümüne. Hatta ios 11.1.2 desek daha mantıklı olur. Ki en son gelen güncelleme bu sürüm numarasına sahiptir.

Şarj sorunu İphone telefonlarda genel bir sorundu. Fakat yeni güncelleme ile daha da artarak eski sürümleri hemen hemen aratır oldu. Yani ios 10.3 ile bir iPhone 6 ve 6S telefon daha güzel stabil kullanışlı ve daha fazla şarj ile çalışıyordu. Fakat güncellemeden sonra ise bu imkansız oldu. Günü dahi çıkarmayan şarj başlı başına bir sorun meydana getirdi.

İphone 6s ios 11.1.2 Şarj Sorunu Düzeltir diye gönderilen güncellemelerden birisi olmasına rağmen sorunun hala devam ettiğini görmekteyim. Bende kendi telefonuma kurdum. Gerçekten de eskiden günü rahat bitirirken şimdilerde ise ancak yarım günü devirebiliyor.  İOS 11 den ios 10.3 olan eski sürüme döneceğim. Bunun da sizlere videosunu çekeceğim. İnşallah da ios 11 şarj sorunu düzelir. En azından telefonumu eskisi gibi kullanmak istiyorum. Yoksa bu gidişle daha kötü duruma giden bu sürümü hemen hemen tüm 6 ve 6S kullanıcıları tekrar eski sürüme döndürebilir.

Özellikle de iPhone X ve iPhone 8 Akıllı telefonlarının piyasaya sürülmesinden sonra eski telefonların değeri biraz daha düşerken güncelleme ile sorunu olan 6 ve 6S telefonunu hemen hemen herkes  uygun fiyata bulabilir. Yani bu da ne demek oluyor? İleride herkes artık Apple kullanmaya başlar. Ama dediğim gibi bir farkla bu güncellemenin şarj sorunu çözülmüş olursa. Sözlerimi toparlarken bunun çözümü inşallah en kısa sürede sağlanır. Yoksa eski sürüme hemen hemen herkes dönecek gibi görünüyor. Kişisel Blog Nuri Özkan 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git