Blogumda Tam 500 Yazı Yazmışım

Blogumda Tam 500 Yazı Yazmışım
tarihinde eklendi, 331 kez okundu.

Blogumda Tam 500 Yazı Yazmışım

Bu gün itibariyle Blogumda Tam 500 Yazı Yazmışım. Arkadaşlar bu gün en eski yazıma baktım. Tam olarak 5 Ocak 2017 günü yazdığım ilk teknoloji yazısıyla başladığım. nuriozzkan.com stesinin ilk olarak blogspot uzantısıyla başladım. Alan adımın doğum günü ise 15 Mart 2017 benimde doğum günüm ola bu günde ekledim. Bu yüzden de gayet geriden geldiğim bu blog hayatında tam olarak 500 yazı yazdım. Evet 500 yazı yazdım. Hemen hemen 10 ay  geçti. Yani ortalama 300 gündür ben toplamda 500 yazı yazdım. Gün başına 1.6 yazı düşüyor. Bu da gayet iyi bir performans ama ben kendim için az görüyorum. En az 2 yazı yazmam gerekiyordu.

Bazen bir kaç makale dışarıdan alsam da yaklaşık olarak 500 yazı filan tamamıyla özgün ve kendi yazılarımdır. Bu  yüzden de bunu başarmayı kendime ilke ediniyorum. Şimdiki ilk hedefim bir yılımı doldurunca tam olarak günce 2 yazı yazmış olacağım. Blogumda Yani Nuri ÖZKAN Kişisel Blog olarak ilk hedefim sizlere faydalı olmaktır. Blog ve Blogger gelişmelerinden sizleri haberdar etmektedir. Daha sonra da Blog yazarak internet ve blog dünyasına bir şeyler bırakmaktır. Daha sonra da hayallerimin peşinden koşmaktır.

Yani bu gün tam 500 yazı yazmışım. İsedim ki bu gün 600 yazı olsun fakat o hedefimi ise bir yılı aşkın süre olursa o zaman tamamlamaktır. Çünkü şimdi günce 3 yazı hedefim var. Hemen hemen uygulamaya çalışıyorum. Bu hedefime yetişmek için bu şekilde devam etmek gerek. Durmadan makaleler yazmak bana en büyük kazancı o verecektir. Google’in gözünde ben ilerleyişimi sürdüreceğim. Devam ettireceğim. En güzel yazılarımı en güzel haberlerimi ve bilgilerimi yazmaya devam edeceğim. Bu yazının devamı olacak olan yazının adı ise 1000 yazımda olacaktır. İnşallah o sayıya da kavuşurum. Tez elden o sayıya ulaşırsam da sizlere direkt yazımı yazacağım.

Blog Yazarak Ayda 10 Bin TL kazanmak Mümkün mü?

Blogumda Tam 500 Yazı Yazmışım adlı yazımı iyi dileklerimle bitirmek istiyorum. İnşallah sizlerinde yeni başlayanların da bu yazıya kavuşmaları dileğiyle iyi bloglamalar dilerim…

Blogumda Tam 500 Yazı Yazmışım Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. O zaman nice 500'ler olsun ve katlanarak gitsin. Bizde okuyalım.

    1. Nuri OZKAN dedi ki:

      İnşallah bakalım. Hep birlikte nice güzel yazılara ve sayıları katlayarak gidelim

  2. Nuri OZKAN dedi ki:

    Sağolun büşra hanım.. Teşekkürler inşallah sizle beraber bu rakamları görmek dileğiyle ::)

Sayfa başına git