Blogger Yazı İçine Reklam Ekleme

Blogger Yazı İçine Reklam Ekleme
tarihinde eklendi, 511 kez okundu.

Blogger Yazı İçine Reklam Ekleme Nasıl olur Adsense Yazı içine reklam eklemeyi nasıl yapacağız sizlere onu anlatacağım. Blogger Yazı İçine Reklam Ekleme aşamalarıyla birlikte sizlere adım adım eklemeyi, reklamın yazı içerisinde gözükmesini sağlayacağız. Arkadaşlar Adsense reklamlarının öncelikle yazı içine olan özel reklamını almayı daha sonra da bu kodu Blogger’in yazı içine yerleştirmeyi nasıl yapacağınızı anlatacağım. Blogger SEO Ayarlarını Yapmayı anlattım O yazıma bakmayı unutmayınız.

Adsense Yazı İçi Reklam Kodunu nasıl Oluşturulur?

Gelelim Adsense den yazı içi reklam kodunu almaya. Arkadaşlar öncelikle Adsense Paneline giriyoruz. Daha sonra Reklamlarım Sekmesine Giriyor Daha sonra da karşınıza Yeni Reklam Birimi butonuyla yeni reklam oluşturmaya başlıyoruz.

Daha sonra karşımıza aşağıdaki fotoğraftaki gibi Metin ve Görüntülü Reklam, Eşeleşririlen İçerik, Feed içerik ve En sonda da Yazı İçi reklamı göreceksiniz. İşte bu reklam türünü Blogger a ekleyeceğiz.

<
Arkadaşlar kodu kopyaladıktan sonra gelelim Bu Adsense Yazı İçi Reklam kodunu Blogger panelinde yazıların içerisine yerleştirmeye; Şimdi Blogger paneline girin Kayıtlar kısmından yazınızın içerisine girdikten sonra aşağıdaki resimlerdeki gibi kırmızı ile gösterilen  HTML kısmına tıklayınız.

Kopyaladığınız kodu hangi paragraf arasına yerleştirmek istiyorsanız eğer oraya kopyaladığınız kodu yapıştırıp ön izleme deyip kontrol ediniz. Bakın Sizler şu reklam türünü görünce Blogger Yazı İçine Reklam Ekleme işlemini doğru şekilde yapmış olursunuz.


Nuri ÖZKAN Kişisel Blog

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git