Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash Sahtekarlık Zinciri?

Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash Sahtekarlık Zinciri?
tarihinde eklendi, 344 kez okundu.

 Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash Sahtekarlık Zinciri?

Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash gibi sizlere Kripto para birimleri hakkında detayları paylaşacağım. Arkadaşlar bu günlerde Bitcoin ve Ethereum gibi birde Bitcoin Cash gibi kripto paraların bir sahtekarlık zinciri olduğunu diyordum. Bu günlerde bu sözlerimin ne kadar doğru olduğunu iyice anlıyorum. Hatta Bitcoin Korkusu ve Ethereum Korkusu adında yazdığım yazı bunlara da örenek olabilir bakabilirsiniz.

Bu gün sabah kalktığımda haberlere bakınca bitcoin dolandırıcılığ hesabın çalınması vs vs haberleri okuyunca dediklerim bir bir gerçekleşiyor mu diye düşündüm. Bitcoin vurgununa sabah şafak operasyonu düzenlendi. Haberini duyunca dedimki artık Bitcoin Ethereum ve Bitcoin Cash ın adının yavaş yavaş hak ettiği yerlere gittiğini gördüm. Benim dediklerim bir bir çıkıyor.  Evet sahtekarlık zinciri olmaya başladı gibi. Bir para 27 Bin lira olan bir yatırım sizce cesurca alınabilir mi? Bence alınamaz. Artık birşeyler ortaya çıkarılacak artık sanal para geçecek denilip herkesi Bitcoin almaya teşvik edilecek daha sonra da alanların paraları bir anda sıgırlayack ve kimsenin elinde para kalmayacak. Yani bunun amacı artık buralara gidiyor.

Ben birazdaha bunun altında küresel güçleri de görüyorum. Artık halkların elinden para almanın kolay yolunu bulmuşlar gibi düşünüyorum. Doların döngüsü biraz yavaşlayınca yerine Bitcoin ve benzeri kripto para birimlerini ortaya saldırlar. Bunun da amacı tekrar döngüyü sağlama diye düşünüyorum. Arkadaşlar ben almayacağım. Bitcoin Ethereum ve Bitcoin Cash olsun yada BlockChain olsun asla almayacağım. Almam da diye düşünüyorum. Bitcoinin Fiyatı 27.000 lira civarında Ethereum 1.300 civarında Bitcoin Cash ise  1.100 civarında. Bence bunların en yüksek göreceği miltar bu kadar olur. Daha fazla artmaz diye düşünüyorum. Artsa bile bir anda düşer diye düşünüyorum. Forex ile  Ethereum Almak isterseeniz yazıma bakın. Ama dedim ya ben almanızı tavsiye etmiyorum.

Bitcoin Anlık Fiyat için ise Kripto Para anlık Fiyatları Sitemi Ziyaret edin

Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash Sahtekarlık Zinciri? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ben de güvenemiyorum bu kripto para olaylarına. Çok can yakar bu işler.

Sayfa başına git