Bitcoin Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bitcoin Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
tarihinde eklendi, 358 kez okundu.

Bitcoin Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bitcoin Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler? sizlere onu anlatacağım. Bitcoin Şu anda Kripto Paralar içerisinde en pahalı ve en hızlı değişime saip olanıdır. Şimdilerde yaklaşık 27 Bin TL değerine sahip olan Bitcoin‘i Alıp satmak da zor muhafaza etmekte zor durumdadır. Bu yüzden bir dizi önlemler alınmalıdır. Alım satımı yaparken de birikim yapıp kenarda durmasını sağlamakta bir dizi önlem gerektirmektedir.

Bu yüzden Bitcoin alırken dikkat edilmesi gereken bir kaç noktayı belirtmek istiyorum. Öncelikle hazırlık aşaması olan ve uluslararası bir Bitcoin Forumu olan ve Bitcoin Madenciliği‘nin konuşulduğu bitcointalk.org sitesini takip etmenizi isterim. Bu sitede günlük değişimler ve gelişmeler yazılmakta ve olası önlemler de anlatılmaktadır. 2009 yılında Satoshi Nakamato tarafından ortaya atılan ve o zamanlarda değer fazla bilinmeyen Bitcoin şu aralar değeri ile kamuoyunun gündemine girmeyi değerine değer katmayı başarıdır. Kripto Paralar Gerçekten Güvenilir mi?

Sanal para olarak üretilen kripto şifreleme ile varlığını sürdüren Bitcoin rakipleri olan Ethereum Bitcoin Cash ve BlockChain den ön sırada yer almaktadır. Bu klasmanda en değerli ve en pahalı olan para birimidir. Bunu alıp satarken de dikkat etmek gerekmektedir. Bunun için bir dizi önlem aşağıda maddeler halinde paylaşacağım. Sizlerde bunlara dikkat edip o şekilde alışveriş veya alım satım yapabilirsiniz.

Bitcoin Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar : 

1) İlk etapta az alımını yapın
2) Güvenli sitelerden almayı unutmayınız.
3) Kazanmak kadar kaybetmeye de tahammülünüz olsun
4) Aşama aşama yatırımı artırın
5) Ani düşüşlerde veya yükselişlerde fevri davranmayın.
6) Gündemi takip edin
7) Altcoin’leri de takip etmeyi unutmayınız.
8) Tüm yatırımı kıs veya uzun vade yapmayın. Bir kısmını uzun vade bir kısmını kısa vade yapın.
9) Tamamen Bitcoin’e yüklenmeyin. Farklı borsalar ve farklı Kripto Paralar alabilirsiniz.
10) Panik yapmadan sağlam adımlar atın
11) Bitcoin ve Benzeri Para birimleri hakkında geleceğe dair makale ve yorumları dikkate alarak yatırıma devam edin
12) Sektörü daima takip edin
13) Risk almayacaksanız müthiş beklentiye düşmeyin. Azar azar kazanın. Sağlam olsun
14) Çevreyi dinleyin kararı siz verin
15) Her zaman yatırımı 3 e bölerek yapın. Biranda tüm paranızı yatırma riskine girmeyin

Yukarıda yazdıklarıma dikkat ederseniz eğer daima yatırımlarınızdan zevk alarak kazanç sağlarsınız. Aksine risk alıp artırabilirsiniz de kaybedebilirsiniz de. Üst düzey şansınıza güveniyorsanız da size kalmış. Sonunda kaybetmekte var onu da asla unutmayın. Aklınızla hareket edin. Bitcoin alırken bunlara dikkat ederseniz eğer %60-70 oranında başarıyı yakalarsınız. Şimdiden sizlere bol kazançlar  düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Bu arada  Bitcoin Tehlikesini De Göz ardı etmeyin.

Bitcoin Anlık Fiyat için ise Kripto Para anlık Fiyatları Sitemi Ziyaret edin

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git