Binans Kripto Para Geliyor!

Binans Kripto Para Geliyor!
tarihinde eklendi, 336 kez okundu.

Binans Kripto Para yakında para borsalarına katılacaktır. Yerli girişimcileri yaptığı gençlerin birleşerek yapıp 3 arkadaşın ortak olarak çıkardığı para birimidir. Kripto Para birimi olan Bitcoin Ethereum ve Bitcon Cash ‘a rakip olarak Türkiye’nin Kripto Parası olan Binans gelecektir. Çok yakında piyasaya çıkacak olan bu para birimi şu anda aktif edilmedi. En kısa sürede aktif olacak diye Binans  Web Sitesinde yazmaktadır.

Hakan Baş,  Alper Özdemir ve Mustafa Alpay adında 3 arkadaşın ürettiği bu para birimi en kısa sürede aktif olacaktır. Bildiğimiz üzere Bitcoin’in 10 Bin doları geçen artışından sonra dünyada kripto para birimlerinin 200 Milyar doları geçen yatırıma sahip olduğu söyleniyor. Yerli Kripto para birimleri olarak ilk girişim değildir. Binans Kripto para birimi bunların girişimlerinin eksiklerini görerek bu yanlışları yapmadan çıkışını ve borsaya girişini tamamlamak istiyor.

Binans Yönetim kurulu başkanı olan Hakan Baş yakında da Webrazzi etkinliğine de katılacak. Bu para birimi hakkında da detaylı bilgi vereceklerdir. Nelerin hedef olarak seçildiği neden bu parayı oluşturdukları, Ne kadar harcadıkları sistemi nasıl kurdukları alt yapısının ne olduğunu hemen hemen aklınızda bulunan her şeyi yanıtlayacaklar.

Yerli Kripto Para Binans Birimi ne kadar olacak? Binans piyasada nerede yer alacak? Binans yatırıma ne zaman açılacak? Bunun için çok detaylı bir konferans düzenlenecek. Kripto Para Birimleri gerçekten güvenilir mi? Yerli olarak biz bunu başaracak mıyız? Bunları Hakan Baş yorumlayacak. Soru: Bu konuyu siz nasıl düşünüyorsunuz? Yerli para birimi tutar mı? Blogumu takip etmek için ise en altta izle butonu ile takip etmeyi unutmayınız.

Bitcoin Anlık Fiyat için ise Kripto Para anlık Fiyatları Sitemi Ziyaret edin

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git