Adsense PİN Kodunu Hangi Kargo ile Gönderiyor?

Adsense PİN Kodunu Hangi Kargo ile Gönderiyor?
tarihinde eklendi, 399 kez okundu.

Adsense PİN Kodunu Hangi Kargo ile Gönderiyor?

Adsense PİN Kodunu Hangi Korgo ile Gönderiyor? Adsense PİN kodu hangi kargo ile geliyor?  Neden hala Adsense PİN Kodum gelmedi? Elime pin kodum ulaşmadı? Kargo firması hangisi Google ile anlaşmalıdır? Adsense Pin kodu PTT İle Mi geliyor? Adsense ve PTT Kargo Bu gün sizlere bunu anlatacağım. Arkadaşlar bende bu ara Adsense PİN kodunu bekleyen Blog sahiplerindenim. ilk pin kodunu istedim gelmedi. Şu an ikinciyi istedim. Ama inşallah bu sefer gelir. Neden mi Hangi kargo ile geliyor diye merak eetiim. Üzerine düşeyim. Peşine gideyim. Sırf bundan peşine düştüm araştırdım. Acaba Adsense PİN kodu hangi krago şirketi bırakacak diye. Hemen hemen herkes Bu kargo şirketinin söteldi.

Arkadaşlar evet Adsense PİN kodu PTT Kargo ile gelmektedir. Bunun da sebebi uluslararası gelen kargolar devlet kontrolünün sağlandığı bir kargo şirketinden gelmesi gerekiyor muş. Bu yüzden de PTT Kargo Adsense PİN kodunu getiren Kargo imi. Bu arada bu istediğim Pin kodunu bu kez peşine düşeceğim. 2 Hafta geçmeden yani haftaya yaklaşık 10 Gün filan oluyor. Ben bizzat PTT Kargoya kendim gidip soracağım. Adıma kargo var mı diye. Bazen Google dan hiç ülkeye bu şekilde bir zarf gelmiyormuş ama nadir olmaktaymış bu fakat genelde gelince ya apartmanınızda ya da kargo şirketinden zarf önemsiz diye kayboluyor muş. Diye söylentiler var. Yada meraklı bir Kargocu da bunun bilincinde olmadan yok edebiliyor. Yani kaybedebiliyor. Bu Yüzden kargo elinize ulaşmıyor.

Bu gün bunu araştırdım ve daha fazla detaya ulaştım. Eğer üçüncüyü de isterseniz bu kez o da gelmez ise siz Google ile irtibata geçip kendi kimlik bilgilerinizle ve adınıza olan fatura bilgileriyle yapabiliyorsunuz. Bunun da detaylarını Adsense PİN Kodum Neden Gelmiyor? adlı yazımda da vermiştim. Bu günde HangiKargo Şirketi Google Adsense PİN kodunu teslim ediyor diye araştırdım. Bunun da cevabı PTT Kargo olarak belirli olduğu söylendi. Gerek forum siteleri gerek Bloglarda hepsi hemen hemen aynı kargoyu diyince bende sizlere Kişisel Blog yazarı olaraktan Bu konu hakkında yazı yazmaya karar verdim. İnşallah bir kişiye bile faydamız olursa ne mutlu bize. Sizlere de iyi çalışmalar dilerim.Nuri ÖZKAN Kişisel Blog

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git