Adsense Onay Süreci 2018

Adsense Onay Süreci 2018
tarihinde eklendi, 466 kez okundu.

 Adsense Onay Süreci 2018

Adsense Onay Süreci 2018 Yılında nasıl oluyor. Adsense onay alma süreci nedir? Adsense başvuru süreci nasıl işliyor? Neden Adsense Kabul Edilmiyor? Adsense aşamaları neler? Adsense onay aşamaları.. Bu gün sizlere bu konular hakkında detaylı bir araçtırma yaptım. Onlar hakkında detaylar paylaşacağım. Adsense için blogumda yazılmamış başlık kalmayacaktır inşallah. Tüm aşamaları bir bir yazıya döküyorum. Şimdi ise genel bir başlıkta toplamak istedim. Adsense Onay Süreci Nasıl gerçekleşiyor? Adsense için öncelikle Gereken şartları neler onlar için de Adsense Onayı Nasıl alınır? Başlıklı yazıma bakmayı unutmayınız. Adsense arkadaşlar sizlere onay aşamalarını yazacağım.

Adsense Onay Süreci Aşamaları

1. Aşama

Bu Aşama Başvuru Aşaması olarak adlandırılan bu aşama gerekli şartları tamamlayan herkesin hakkıdır. Bu şartlar en az 300 Tekil ziyaretçi %100 özgün yazı ve içerik politikasına uygun yazı ve içerikleri tamamlayan herkes başvuru yapabilir. Bu aşamada siteniz değerlendirilir. Ya onay alır yada reddedilir. Site Reddedilme Sonucunda yapılacaklar neler onu da yazımdan öğrenebilirsiniz. Reddedilirse reddedilme sebebini sizler düzelterek tekrar başvurma hakkına sahipsiniz. Onu da yazımda detaylı yazmıştım. Ne yapmanız gerekiyor diye. .

2. Aşama

Bu Aşama 1. onay aşamasıdır. Bu aşamada dediğim gibi başvurduktan sonra size onay gelir fakat hemen reklam verilmeye başlanmaz. Bu da demektir ki daha her şey tamamlanmamış. Bu aşam ilk onay aşamasıdır. Bundan sonra başvurduğunuz site veya blog detaylı şekilde incelenir. Politikalara uygunluğu denetlenir.

3. Aşama

Bu Aşama ise 2. Onay Aşamasıdır. Bu aşama ise reklam gösterimi için tamamen onay aşamasıdır. Bu aşamadan sonra ise reklamlar sitenizde görünmeye başlar. Bu da reklam kodunu sitenize ekledikten sonra görünmeye başlar. Bu da reklam onayını alma kazanca başlama aşamasıdır. Arkadaşlar bu aşamadan sonra sizin için bir diğer aşama PİN kodunun gönderilmesi aşamasıdır.

4. Aşama

Bu Aşama ise PİN kodu gelme Adres doğrulama aşamasıdır. Bu aşama da ise Adsense para biriminizin 10 dolara olan kuru ile tekabül eden miktara gelince otomatik olarak gönderilir. Yaklaşık dolar 3.80 olduğu için (şu anda bu kadar ileride değişebilir) yani 38 TL olduktan sonra bu kod yola çıkmaktadır. Neden mi adresinizi doğrulamak için bu kod yurt dışından zarf olarak gelir. Bu zarfı sizlere PTT kargo getirmektedir.  Bu aşamayı daha detaylı yazdığım yazıma bakmayı unutmayınız. Adsense Adres Doğrulama İçin Pin kodu elime ulaştı adlı yazıma bakınız.  Gelen zarftaki kodu Adsense hesabınıza girerek onaylamayı tamamlayabilirsiniz. Bundan sonraki aşama ise Banka Hesabı ekleme aşamasıdır.

5. Aşama

Bu Aşama ise Banka Hesabı ekleme aşamasıdır. Bu aşamada Adsense hesabınızda biriken parayı çekme için bir kart okutuyorsunuz. Yani hesap numarasını iban olarak ekleyerek hesabınızı doğrulatıyorsunuz. Onu da sizden 1 tl ye kadar para çekiliyor. Sizde hesap geçmişine bakıyorsunuz. Mesela 89 krş çekmiş. Sizde o çekilen miktarı onaylamak için tekrar Adsense kısmında hesap onayına girerek hesabı okutmuş oluyorsunuz. Artık sitenizden çekeceğiniz paranız o hesaba yatacaktır. Bu aşamdan sonra tabi hemen paranızı çekemiyorsunuz. Bu aşamadan sonra Adsense ödeme eşiğine ulaşmasını beklemeniz gerekiyor.

6. Aşama

Bu aşama ise Adsense Ödeme Eşiği Aşamasıdır. Bu aşamada ise Adsense Onay Süreci 2018 yılında en son aşamadır.  Bu aşamadan sonra artık her biriken parayı çekebilirsiniz. Her biriken para derken de Ödeme eşiğine ulaşan ve eşiği geçen parayı çekebilirsiniz. Gelelim Adsense Ödeme Eşiği Nedir? Bu aşama ise arkadaşlar her ülke için belirlenen çekim için belirlenen en minimum para miktarıdır. Bu miktar ülkemizde 200 TL sıdır. Yani paranız 199 tl olursa çekemiyor ama 200 TL ve üzerine çıkarsa da hemen çekebiliyorsunuz. Bunun için ise ödeme eşiğini geçmesi gerekiyor. Bu eşiği de değiştiremiyorsunuz. Fakat bu eşiğ siz maximum olarak ayarlayabiliyorsunuz. Yani ben mesela 1000 tl olumca otomatik çekim yapabilmeye maximum tutar yapabilirim. Yani 999 tl den sonra 1000 tl olunca ben hiç bir şeye karışmadan otomatik olarak para hesabıma çekim gönderecek. Adsense onaylanınca da bu para hesabıma havale olacaktır.

 Son Sözlerim Bu  aşamalar sonunda ise sadece sizlere para çekimi kalacaktır. Devamlı olarak biriken parayı sizler çekeceksiniz. Sizlerde eklemek istediğiniz şeyler varsa onları yorum olarak ekleyebilirsiniz. Bu gün size bir soru soracağım; Arkadaşlar siz çektiğiniz ilk Adsense Kazancı ne kadardı? Yada hala Eşiğe ulaşamayanlar ne kadar para birikti? 

Adsense Onay Süreci 2018 Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Unknown dedi ki:

  Suan 33 tl var 40 dugunda pin gonderirler insallah

  1. Nuri OZKAN dedi ki:

   Evet kesinlikle o şekilde 10 doları geçince otomotikman sisteme düşerek yola çıkıyor. Tahmini 10 gün içinde de ptt şubesinde oluyor.

 2. Bu konu hakkinda bilgi verdigin icin tesekkur ederim nuri ozkan

  1. Nuri OZKAN dedi ki:

   Ne demek kardeşim. Adsense hakkında araştırmalar yapıyorum. Gerekli gördüğüm yerleri yazıyorum. İnşallah faydasını görürüsünüz.

Sayfa başına git