Adsense Ödeme Eşiği Nedir?

Adsense Ödeme Eşiği Nedir?
tarihinde eklendi, 438 kez okundu.

Adsense Ödeme Eşiği Nedir?

Adsense Ödeme Eşiği nedir? Adsense ödeme eşiği ne kadar? Adsense ödeme eşiği kaç tl dir? Adsense ödeme eşiği ne demektir? Adsense ödeme eşiğini değiştirme mümkün mü? Arkadaşlar bu gün sizlere bu konularda bilgiler sağlayacağım. Hemen hemen yüm Adsense kullanıcılarının aklındaki bu soruyu sizlere cevaplayacağım. Ödeme eşiği hakkında bilmeniz gerekenleri sizlerle paylaşacağım. Ödeme eşiğini maksimum ne kadar bekletebiliriz. Yada en fazla kaç lira birikebilir bu gün sizlere bununla alakalı tüm bilmeniz gerekenleri yazacağım. Adsense Adres Doğrulama PİN Kodum Geldi? Adlı yazıma da bakmayı unutmayınız.

Adsense Ödeme eşiği alabileceğiniz en minimum tutardır. Yani bu tutarın üzerine çıkan Adsense kazancınızı artık çekebilirsiniz denilmesidir. Yani bu sistemin aktif edilmesidir. Bu sistem alfit edilmesi için alt çekim miktarı ise 200 TL dir. Bu tutarı geçen her adsense tutarını çekebilirsiniz. Yani 200 TL nin üzerinde olan kaznçları isterseniz bekletin isterseniz hemen çekin. Artık parayı hak etmiş oluyorsunuz. Bende bu aşamayı sizlere inşallah ilk paramı çekersem yazacağım. Adım adım Adsense para çekme diyerek sizlere o yazımı yazacağım.

Adsense ödeme eşiği nedir ? den sonra şimdi de ödeme eşiğini değiştirme mümkün mü sizlere onu yazacağım. Yani bu şu anda mümkün olmamakatadır. Bu herkes için standart derecededir. Ama şöyle bir yöntem vardır. Siz paranız 200 tl nin üzerinde kaç lira olursa olsun ayarlayabiliyor o miktara gelince tanımladığınız hesaba otomotik çekim yapıyor. Yani bu ödeme eşiği değil de üst limit oluyor. Örenekle açıklayacak olursak eğer en az 200 tl olmak şartı ile bir fiyat belirliyoruz. Mesela 500 TL belirledir. Artık bizim lira limitimiz 500 tl oldu. Siz adsense komut vermeden 499 TL n a kadar çekim vermiyor ama tam 500 TL olunca otomatik çekim vererek hesabınıza bir kaç gün içerisinde yatıyor. Bunu değiştirebiliriz. Bunu istediğimiz rakam yapabiliriz. Fakat 200 TL sının altında olmayacak şekilde olması kaydıyla.

Adsense Dediğim gibi bir çok aşama mevcuttur. Adsense in aşamaları ugaktan saymak istiyorum. Adsense başvurdunuz. Ön onay alıyorsunuz. Siteniz tamamen inceleniyor daha sınra şse gerçek onay alıyorsunuz. Daha sonra da adsense kodunuzu sitenize yerleştiriyorsunuz.  Ondan sonra ise reklam geliriniz başlıyor. Siteniz TL bazında 10 Dolara tekabül ederse sistem size Adres doğrulamanız için Adres doğrulam PİN kodu gönderiyor. Bu ikamet adresinize zarf içerisinde geliyor.

Onu onayladıktan sonra ise Banka Hesabınızı aktifleştiriyorsunuz. Adsense bir banka hesabı ekliyorsunuz. Banka sizden bir tl çekiyor. Hesabınıza daha sonra iade ediyor. Bu sayede alışverişinizi yapmış oluyor. Daha sonra da bu gün yazdığım bu ödeme eşiğini geçerseniz yani 200 TL sını ondan sonra da parayı o banka hesabına çekebiliyorsunuz.  Adsense aşamaları bu şekildedir. Sizlere yazdığım bu yazıyı umarım beğenirsiniz. Bir değer Adsense yazısında görüşmek dileğiyle. İyi Bloglamamalar. Nuri Özkan Kişisel Blog 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git