Yerli Otomobil Volvo Gibi olsun

Yerli Otomobil Volvo Gibi olsun
tarihinde eklendi, 280 kez okundu.

Yerli Otomobil Volvo Gibi olsun

Yerli Otomobil Volvo Gibi olsun. Volvo otomobiller yavaş yavaş piyasada yaygınlaşıyor. Özellikle Türkiye piyasasına sonradan giren ve sağlamlığıyla bilinen Volvo otomobiller Türk insanının da gönlünü almayı başarmış olmalı ki git gide yaygınlaşıyor. Özellikle de piyasada S40 ve S60 serisinin göstermiş olduğu iyi performans ve kalite sevilmiş olduğuna kanıt gösterebiliriz.

Volvo s40 ve Volvo S60 genelde trafikte çok yaygın gördüğümüz iki modeli olarak gözümüze çarpıyor. Yani bu ne demek oluyor. Volvo araç alarak daha çok can güvenliğinin olduğu araçlara ilgimiz yöneliyor demek oluyor. Yani git gide cana gelecek zaraların daha önemli olduğu bu yüzden güvenli ve sağlam araçların tercih edilmeye başlandığı ülkemizde de görülmeye başlandı. Yani be hız ne sporluk. Yerli Otomobil Volvo Gibi olsun

Bizim yavaş yavaş sağlamlık için çalışmamız gerek. Buradan hareketle sizlere asıl demek istediğim şey de şudur aslında; yerli otomobil söylentileri daha da güç kazandı. Bu yüzden bizim artık güzel bir markaya ve güzel bir yerli arabaya ihtiyacımız var. Bu da Volvo tarzı sağlam arabanın yapılması bize daha iyi bir tutunurluk bırakacaktır. Yani sağlam ve kaliteli yapılan bir araç gerçekten ülke içerisinde rehavet görecektir. Yani bu otomobiller devrem arabaları gibi yok olup gitmeyecektir. Ama bir şartla sağlam ve iyi bir performans veren araç yapılırsa

Volvo araçlar tutunuyor. Ülkemizde artık. Ben sadece sizlere naçizane bir tavsiye olarak bunu belirteyim benden bilgi veya anket yapılırsa eğer me tür araba yapmamızı istersiniz diye. Ben işte o zaman sağlam dayanıklı estetik görünümlü ve güvenilir araç derim. Çünkü ben bu otomobile arabaya tek başıma binmeyeceğim. Belki ailemle annemle babamla veya eşimle bineceğim. En ufak ihmalin olması demek yitip giden canlar demektir. Bu yüzden sağlamlık ve güvenlik başta olacak şekilde sonrasında da estetik ve spor olacak şekilde diye görüş bildirmek isterim.

Volvo Otomobili Gerçekten Sağlam

Bu arada sizlere de konuyu tekrar toparlayım. Yerli otomobilimiz gerçekten Volvo gibi oldun. Benzerliği s60 tipinde olabilir mesela. Yada biraz daha spor yapılabilir. Ama örnek alınacaksa bir marka o otomobil markası araba markası Volvo olabilir. Bende bunu destekleyenlerden olabilirim. Öncelik can diyerek bir yerli araba sevdasına başlayabiliriz. Önce can önce hayat diye birde sloganımız olabilir. Neden olmasın. Birde güzel reklam veririz. Tıpkı Mercedes Reklamları veya Mini Cooper reklamları gibi. Daha sonra da yerli otomobile karşı oluşacak bir sempati ile dünya satışlar elde edebiliriz. Bu proje sanırsam bir kere yapılır. Eğer bunda da başarılı olunmaz ise kesinlikle bu proje daha yapılmaz. Bu dönemde gerçek manada bir sistemli ve sağlam bir araç yapılmalıdır.

Aksi halde yapılmaz ise yada beğenilmez ise bir daha asla yapılmamak üzere tarih sahnesinden çekilir.. Adını dahi duymayız. Yani bir kere yapalım etmiz yapalım. Daha da uğraşmayalım. Zaten öyle olursa yeterli ilgiyi görecek ve devamı gelecektir. Ama iyi olmazsa o zaman bir daha açılmamak  üzere kapanacaktır. Her şeyimizi milli yaptığımız bu dönemde bu bizim için büyük bir fırsat olacaktır.  Sizde düşüncelerinizi yorumlar vasıtasıyla bize aktarabilirsiniz. Sizce Volvo ya benzeyecek araç çok tutunur mu? Yerli Otomobil Volvo Gibi olsun yeter.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git