Yeni Polis Kıyafeti 2018

Yeni Polis Kıyafeti 2018
tarihinde eklendi, 959 kez okundu.

Yeni Polis Kıyafeti 2018

Yeni Polis Kıyafeti 2018 İyiden iyiye olacak gibi görülüyor. Polisin yeni kıyafete yeni üniformaya gerçekten ihtiyacı var. Bunu da2018 yılının başında yapacağı bir üniforma değişikliği döneminde yapabilir. İstihkak verilme zamanı olan Ocak ayı yeni polis kıyafetinin görücüye çıkması bekleniyor. Bu haberler de iyiden iyi gerçekleşiyor gibi görünüyor.

Yeni polis üniformaları 2018 yılında dağıtılacaktır. Diye bir çok söylenti çıktı. Benim de yazdığım diğer yazım olan Olabilecek Polis Kıyafeti tasarımı adlı yazıma bakıp polis yeni üniformalarına bakabilirsiniz. O yazımı da yaklaşık 5 ay önce yazmıştım. Bunun üzerine dedikodular artınca bir kez daha yazmak istedim. Evet bu kez değişecek gibi görünüyor.

Yeni Polis Kıyafeti 2018 Resimleri?

Kıyafetin polise gerçekten ihtiyacı var. Polis manken gibi olmamalı. Spor ve rahat edebilecek bir üniforma ile çalışmalı. Karakol ve kadro polisinin kunduralı olan bu kıyafetine hala anlama verememişimdir. Bu yüzden de kıyafetler muhakkak değişmeli. Kunduraya değil de spor bot ve spor klasik ortası bir ayakkabı daha güzel olacaktır. Bunu da gerçekten bu teşkilata vermemiz gerekiyor. Yoksa gerçekten polis için bir kaç yıl daha çileli bir kıyafet çekilmiş olacak.

Polisimizi de düşünün. Rahat ve güzel şekilde görev yapmak varken neden bu şekilde bir kıyafetle çalışmaya devam etsinler ki? Sizce de doğru değil mi? Sizler de Bu tür Güncel haberleri takip etmek isterseniz eğer Güncel Sayfamı takip etmeyi unutmayınız. Yazımı da beğendiyseniz paylaşmayı ve izle butonu yardımıyla da izlemeyi unutmayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git