Yazarkafe Bronz Üyelikten Platin Üyeliğe Geçmek

Yazarkafe Bronz Üyelikten Platin Üyeliğe Geçmek
tarihinde eklendi, 403 kez okundu.

 Yazarkafe Bronz Üyelikten Platin Üyeliğe Geçmek

Yazarkafe yazarları sıkça duyduğum arada bir canım esince başvurduğum sonra bronz olumca bıraktığım bir sistemdi. Fakat dün başvurmak aklıma geldi. Epeydir başvurmuyordum. Bu seferde başvurup bir bronz cevabı alırım diye düşünüyordum. Fakat en son başvurduğumda yazılarım ve trafiğim azdı. Birde Adsense onayını almamıştım. İlginç Yazım: Akıllı Silinebilir Not Defteri?

Dün de bunu düşünmeden tekrar başvuru yaptım. Bu arada yazarkafe tekrar başvuru nasıl yapılır? Diye bilmeden kendim öğrendim. Yazarkafe bronzdan platin üyeliğe geçmek için ayarlar kısmından tekrardan blogunuzu ve blog tanımınızı yazıp değiştirip tekrar gönderiyorsunuz. Cevabınız geliyor. Yaklaşık 5-6 saat sonra cevap gelince yine bronz üyelik tipi gelmiştir diye bekleyince biranda şok olacağım platin üyelik yazısını görünce havalara uçtum. Hemen acaba dedim platin 2. Aşama mıydı diye bu kez baktım. İkinci aşamanın altın üyelik olduğunu okuyunca dedim helal olsun bunu da başardım.

Yazarkafe Bronz Üyelikten Platin Üyeliğe Geçmek

Gerçekten insanoğlu istediği bir şeyi er yada geç yapıyor. Yada çok yaklaşıyor. Bende biranda platin üyeliği kapınca o sevinci yaşadım. Ama ufak bir hususta belirtmek istiyorum sizlere  Yazarkafe de içerik paylaştım. İlk içeriğimi gönderdim. Fakat bu ban artık katmadı. Kaliteli bir yazı olsa da gerçekten biraz umduğumu bulamadım diyebilirim. Tabi ilerleyen zamanlarda daha farklı içeriklerimi gönderince test edeceğim.

Gerçek manada katkısı olursa da yorumlarımı sizlere yazacağım.  Bu gün sizlere bronz üyeden platin üyeliğe nasıl geçtim onu anlattım. Yazmaya devam edin. Devam ettikçe de hem Adsense hemde Yazarkafeye devamlı başvurun. Ama tabi biraz zaman verin kendinize o şekilde yapın. Sebebi ise zaman geçsin ve içeriklerinizi zenginleştirin. Devamlı da yazın. Özellikle de makale yazın. Durmadan yazılar haberler alanınız neyse onları yapın. Daha sonra faydasını göreceksiniz.

Başvuru yapınca da sizler onun faydasını o zaman göreceksiniz. Yazın yazın yazın… Blog Yazarak Para Kazanmak Ayada 10 Bin TL adlı yazıma da bakmayı unutmayınız. Hemde sizlere söyleyeceğim bu yorum ve paylaşma konusunu sizden ricam elinizden geldiğince yaparsanız bana o kadar destek olursunuz. Şimdiden yorum ve paylaşımlar için teşekkürler. İyi Bloglamalar…

Yazarkafe Bronz Üyelikten Platin Üyeliğe Geçmek Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Aylardır Altın üyelikten yukarıya çıkamadım 🙁

  http://www.kreatorn.com

 2. Nuri OZKAN dedi ki:

  Hocam kaç yazınız var şu an aktif olarak mesela 200 yazı bunu yaklaşık 5/2 oranında artırın. Ve ama hergün mutlaka en az 1 içerik girin. Bunu 15-20 gün devam edin. Daha sonra tekrar başvurun. Ama yazılarınız kesinlikle özgün olsun tamamdır. Direkt platin üye olursunuz. Bende bu şekilde devam ettim kazandım. İyi bloglalmaalar sizlere

 3. Hayırlı olsun o zaman. Bir dönem bende altın üyeydim. Baktım bana bir getirisi yok. Bloğumdan tamamen bumerang kaldırdım.

  1. Nuri ÖZKAN dedi ki:

   bu eski yazım bende kaldırdım. 🙂 Çok oldu bu yazıyı backlink için paylaştım.

Sayfa başına git