Yaani İndir

Yaani İndir
tarihinde eklendi, 307 kez okundu.

Yaani İndir

Yerli Arama Motoru Yaani İndir. Turckell’in sunmuş olduğu ve büyük bir projenin adımı olan yerli arama motoru yaani indirmek isteyenler ve telefonlarına kurmak isteyenler aşağıda vereceğim link ile bu indirmeyi yapabilirsiniz.

Yerli arama motoru yaani İndir butonları ile indirebilirsiniz. Bu gün sizlere onları indirme butonları paylaşacağım. Bu direkt mağazasından indirme linkidir. Gerçekten ben denedim. Kullanıyorum. Beğendim de zaten bu Yaani arama motorunu güzel de yapılmış Gerçekten iyi bir proje olmuş Başarılı olacak gibi hissim var. Bunu da sizler yazdığım yazıya bakarak da daha detaylı görme şansınız var. Yaani Projesi Başarılı Olacak Gibi Görünüyor! adlı yazımda da değindim.

Beğenilecek bir arama motoru olmuş. Denemek isteyenlere tavsiyem sadece hafif bir basitlik var. Fakat eskilere nazaran düşününce de hemen hemen tüm arama motorları bu aşamaları geçtiler. Şimdilik Mobil için arama motoru uygulaması olarak işlev gören Yaani, İphone için İos sürümlü Yaani’yi App Store’dan Android için yaani yi Google Play Store dan indirilebilir siniz. Henüz Web adresi faar arama durumunda değil. Yakında o da olacaktır. Bunu da ilerleyen zamanlarda duyabiliriz. Yaani web adresi ne zaman açılacak. Yaani masaüstü arama motoru ne zaman açılacak bunları hep beklemedeyiz.  Aşağıdaki Linklerden Yaani uygulamasını indirebilirsiniz.

İOS İÇİN APP STORE 

ANDROİD İÇİN GOOGLE PLAY SATORE

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git