Vodafone Yeni Logo ve Slogan

Vodafone Yeni Logo ve Slogan
tarihinde eklendi, 352 kez okundu.

Vodafone Yeni Logo ve Slogan

Vodafone Yeni Logo ve Slogan! Logo ve Sloganda yeniliğe gidildi! Vodafone logo değişimi! Vodafone slogan değişimi! Vodafone yeni logo nasıl? Vodafone yeni slogan ne oldu? Bunlar hakkında detaylı bilgi yazımızda..

Vodafone yenilenen logosu ile yenilenmiş bir şekilde karşınıza tekrar çıktı. Bu gün Global olarak gerçekleştirilen bu görüşmelerde Logo ve slogan değiştiğini açıklayan Vodafone 33 ülkeden faaliyet gösteren firma yenlenmeye gitti.

Vodafone logosu yukarıda gösterdiğim şekilde oldu. Eskiden logo kalın ve beyaz çizgiye sahip iken şimdi ise sade ince bir beyaz çizgiye sahip oldu. Bu marka için yenilenme adımının başlangıcı oldu. Köklü bir imaj değişikliğine gidecek olan dünya operatör lideri Vodafone önce logo ve slogan değişimi işe işe koyuldu.

Vodafone’un yeni sloganı ise şu şekilde. “Gelecek Heyecan Verici, Hazır mısın? “   Bu slogan yeni sloganı oldu. Vodafone yeni slogan ve logo ile sevilmeye başlanır gibi. Sloganda geleceğe işaret eden Vodafone gelecek teknolojileri takip edeceğini ve bu yolda hızlı adımlar atacağını işaret ediyor.

Vodafone Hediye İnternetleri için yazılan yazılarımıza bakmayı unutmayınız.

Vodafone yeni logo ve slogan ile yeni yıla hazır. 5G ve diğer teknolojileri de takip edecek olan Vodafone uygun tarife paketleriyle birde red tarifeleriyle sizlere hizmet veriyor. Kamu ve kobi paketleri birde esnaf ve çiftçi paketleriyle yurtta bütün meslek gruplarının operatörlüğünü yapmakta. Bu hızı ile de zaten bir çok dünya ülkesinde faaliyet göstermektedir. Bu logo ve slogan da değişimin de habercisidir. Bizler Vodafone’dan bundan sonra daha iyi şeyler bekliyoruz. Gelişmeleri de hep birlikte görmek ve Vodafone hızında yaşamak dileğiyle.

Tavsiye yazım; Vodafone Personel Maaşları Ne Kadar? 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git