Residence (Rezidans) Reklamları ve Satışları Arttı

Residence (Rezidans) Reklamları ve Satışları Arttı
tarihinde eklendi, 270 kez okundu.

Rezidans (Residence) Reklamları ve Satışları Arttı

Rezidans Reklamları ve Satışları Arttı ve buna bağlı olarak da yapımı arttı. Hemen hemen neredeyse sabah haberlerinin arasında xx Rezidans şu kadar fiyat şu kadar faiz şu kadar alma güvencesiyle filan. Bazı reklamlarda yyy Rezidans havuzlu şuraya yakın şuraya şu mesafede satışlarımız başlamıştır. Kaçırmayın. Yabancı değil demi bu sözler size. Evet hiç te yabancı değil.  Bu arada rezidans olan Türkçe anlamı. Ama residence ise Fransızca yazılışıdır. Dilimize de oradan girmiştir.

Bende bu yazıyı gerçekten Blogumda çıkan reklam üzerine yazdım. Bilmem ne rezidans taksitli bilmem ne fiyatına gibi bir reklamdı. O yüzden de bu yazıyı ele almak istedim. Şimdilerde emlak ev ve dediğim gibi residence reklamları blogda çoğaldı. Yapı olarak çoğaldı. Herkes parasının yettiği kadar daire yapıyor. Apartman dikiyor. Residence yapıyor. Bunu da pazarlama ya reklama kalıyor. Yada gazetede verilecek satılık ilanına. Bu da ya benim blogumda çıkacak reklam olarak yada emlak blogunda.

Residence (Rezidans) Reklamları Arttı

Bununda satışlarına bir nebze aracılık etmiş olacağız. Şu residence belki benim sayemde bir dairesini satacak. Anlatabildim mi. Ama belki biz bu tıklamaya reklam tıklamasına sadece 1₺ belki daha az bir kazanç elde edeceğiz. Ama o residence sahibi yada şirketi  belki binler belki de milyonlar elde edecek. Buradan giren bir kişi belki satılık villa alacak. İstanbulda satılı yalı veya denize sıfır villla alacak. Belki birisi iş yeri açacak. Bilmem ne iş merkezinde daira alacak. Ama bize ne kalacak oradan tıklama başı ya 50 krş yada 1 tl hepsi bu. Gerçekten Adsense az kazanıyoruz. Nerede ne yazdığımızın dışında nerede ne kazanırız ona yöneldik.

Onun için Adsense artık duy sesimizi millet binlerce lira kazanırken sana verdiği reklam yüzünden. Sende o firmadan binlerce tl alırken biz neden sadece ortalamaya vurunca 0.15 krşla yetinelim. Bana bir sebep gösterebilir misin. Anlatabildim mi millet residence satıyor. Belki bunun birisi benim blogumda satıldı. Yani adam 300.000 TL  kazanırken diğeri de Rezidans sahibi olurken Google dünya kazanırken ben neden ortalama 0.15 krş kazanayım ki? İşte kazanıyorum. Ama gerçekten artsın artık. Yoksa bu işleri bir yerden bırakacak hatta bırakmış insanlar biliyorum. Bu yüzden reklam politikanızı diğer ülkelere nazaran yakın seviyede tutarsanız bize gerçekten o zaman kazanç sağlamış olursunuz.


Artık birazcık farklı kazanmak istiyoruz. Meden mi İngiltere de bir tıka en az1 dolar alırken bir bir tıka 5 krş bazen de 1 krş aldığımızı biliyorum. Yani gerçekten buna bir düzenleme gelsin. Neyse sözlerimi dağıttım. Bir nebze isyanımızı dile getirdim. İnşallah buradan duyulur. Sesimiz…

Residence  Satışları Arttı

Devam edeyim. Dedim ya residence yapımı ve satışları bir hayli arttı. Ülke ekonomisi ne kadar sekteye uğratılmak istenirse istensin bu yapı yap sat işleri daima devam edecek. Burada yalı burada villa burada ev burada dükkan diye satışlar ve reklamlar devam edecek. Özellikle de sabah haberlerinin arkasında yada sabah programlarının arkasında bunlar veriliyor. Yada sağlıklı yaşam programlarının arkasından veriliyor.

Emlak ve konut olayı gerçekten ülkede paranın döndüğü en önemli diyeceğim sektördür. Dünyada bile bu böyledir. Bir silah iki inşaat sektörü. Devletler arası işler bile en çok bu sektörde yürütülür. Yani Ülkemizden Rusya ya en çok işçi ve iş gücü satıyoruz. Anlatabildim umarım. Dedim ya bu Rezidans reklamları olsun konut reklamları satılık dükkan reklamları hemen hemen her yerde kaşımıza çıkıyor. Medya alanında da çıkmaya da devam edecektir.  Rezidans Reklamları ve Satışları Arttı. Bu günde sizlere bu konuyu yazım. Umarım eğlenceli geçmiştir. İnşallah diğer yazımda görüşmek dileğiyle. Başlık: Residence (Rezidans) Reklamları ve Satışları Arttı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git