Papara Nedir? Nasıl Kullanılır?

Papara Nedir? Nasıl Kullanılır?
tarihinde eklendi, 311 kez okundu.

Papara Nedir?

Papara Nedir? Nasıl Kullanılır? Papara yazısına başlamadan önce sizlere Turkcell Yaani Yerli Arama motoru hakkındaki yazıma bakmanız tavsiye ediyorum. Papara uygulaması özellikle kredi kartlarının izninin bir yasaya bağlanması ve online alışverişe kapatılmasından sonra gerçekten de önem kazanan transfer uygulamalarındandır. Bu uygulama aracı bir kuruluştur. Kredi kartı bilgilerinizin gitmemesi için sizin yerine irtibata ve transfer yapan taşeron firmadır. Sizler oraya bakiye yükleyerek oradan da alışverişinizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz. Yani online kumbara diyebiliriz. İnternettek cüzdanınız da diyebiliriz.

Papara nasıl kullanılır?

Papara kullanmak için öncelikle uygulamayı ios ve android cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Daha sonra da hesap açmanız gerekiyor. Hesabı açtıktan sonra da oraya kredi kartı ile bakiye yüklemeniz gerekiyor. Veya bankamatiklerden de yükleme yapabilirsiniz. İşlem menüsünden papara hesabına gönderme deyip oradan yükleyebilir ayriyeten de mobil bankacılık üzerinden de yapabilirsiniz. Buradan papara hesabınızı bakiye yükleyerek başlaraınız. Alışverişte kullanma kısmına gelirseniz eğer bilgilerinizi doldururken papara hesabını seçin. Hesap numarası işlemlerini adımlarını tamamlayın. Daha sonra da bu adımlardan sonra işleme devam edin. Gelen kodu onaylarsanız da paranız karşıya gönderilecektir.

Papranın Avantajları nelerdir?

  • 7/24 işlem para çekimi ve yatırma
  • Bankamatiklerden para yatırma
  • Bankamatiklere para gönderme
  • Hesaba anında para yatırma işlemi
  • “0” (sıfır) komisyon
  • Hızlı ve güvenilir
  • Aracı ve taşeron yüklenici
  • Online halledebilme imkanı
  • Bilgilerin çalınmasına engel şirket

Papara cüzdan ile online paranız hem hızlı hem de güvenilir şekilde burada muhafaza olacaktır. Alışveriş yapacağınız zaman bu yöntemle ödeyecek ve işinizi garantiye alacaksınız. Hızlı ve anında para yatırma ve çekme özelliği ile de sizler haftasonunun bitmesini beklemeyecek anında bankamatik veya hesaba isteyebileceksiniz. Daha sonra da keyfini çıkaracaksınız. Papara bu şekilde kullanılmaktadır. Sizlerde hemen papara hesabı açmak için uygulamayı indirin.

AppStore Papara İndir 

Google Play Store Papara indir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git