Milli Takım Bizi Yine Hayal Kırıklığına Uğrattı

Milli Takım Bizi Yine Hayal Kırıklığına Uğrattı
tarihinde eklendi, 248 kez okundu.

Milli Takım Bizi Yine Hayal Kırıklığına Uğrattı

Milli Takım Bizi Yine Hayal Kırıklığına Uğrattı.   Bu gün izlanda karşısında 3:0 yenildik. Bu gün içimdeki tüm duyguları dökmek istiyorum. Milli takımımız neden bu durumun içinde neden bu şekilde kötü yönetiliyor. Neden Futbolcu kardeşlerimiz neden oynamıyor. Kime kızalım. Kim sorumlusu bu yenilginin mimarı kim sizce ben yanlış mı yapıyorum. Yada gerçekten bu takıma sitem etmek hakkım değil mi? Milli Takım Bizi Yine Hayal Kırıklığına Uğrattı Evet bizi bu gün de hayal kırıklığına uğratan Türkiye Milli Takımı bizleri yeniden yüz üstü bıraktı.

Ya tamam ya devam maçıydı. Sağolsun milli takım bize tamam dedi. Ve devam şansını bitirdi. İzlanda geup birincisi oldu. Ve izlediğim kadarıyla izlanda milli takımı bu vasat oyunu ile birazda bizim sayemizde bu takım birinci çıkarak elemelere katılma hakkı kazandı. Maçı göz göre göre verdik. Milli takımın en bahtsız kalitesiz günü bu gündü. İzlanda maçında 3:0 kaybeden milli takımı gruptan çıkma şansını tamamen bitirdi. Dünya kupasına gidemedik. Türkmilli takımı dünya kupasına gidemedi. Bu bize denilen şey oldu artık. Dünya kupasına Türkiye gidecek mi dediklerinde kocaman bir hayır gitmiyor lafı ekleniyor

Milli Takım Yine Yenildi ve elveda

Asla beklenmeyecek bir yenilgi pasif bir oyun. Basit goller ve hüzün dolu bir yenilgi. İşte milli takımın bu gün bize yaşattıkları bundan ibaret. Yaşadık.. unutmayacağımız bir günü de yaşadık. Artık milli takıma birşey demiyorum. Yönetim gitsin. Bilmeyenler neden yönetiyor. TFF neden bilmeyenler tarafından yönetiliyor. Kim neden hala devam ediyor. Bir tane yeni futbolcu yetişmiyor. Alt yapılar bitti. Yabancı kontenjanı kamadı. Rekabet yoktur. Kimse güzel oynayım devam edeyim demiyor. O yüzden de bu takımbu halde. Türkiye Milli takımı Gruptan çıkamadı. Bubu günün manşeti oldu. Yarının da gazete manşeti olacaktır.

Yönetim neden hala iş başında duruyor. Teknik adam ve futbolcuların ne suçu var. Suç yönetenlerde değil mi? Sizce de öyle değil mi? Sorun nerede bende sizlere soruyorum. Bu kadar basit bir maçta bu kadar fark yiyerek elendiğimiz bir milli takım da sorun nerede sizce? Birde zaten kendi ligimizi neden canlı izleyemiyoruz. Tv den neden bakamıyoruz. Maçlarımıza onu da anlamış değilim. Hep bilmeyenlerin yönetime geçmesi ve torpil adam kayıtma iltimas bu ligi bitiren en büyükfaktörler diyebilirim.
İlgili merak edilenler: Milli Takım Bizi Yine Hayal Kırıklığına Uğrattı, Türkiye izlanda maçının detayları, Türkiye izlanda maç yorumları, Milli takım gruptan çıkamadı, Milli takım dünya kupasına veda etti, Detaylar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git